Młodzi judocy konsultowali się z Tomaszem Kowalskim

-

Znakomity zawodnik judo, a obecnie trener Tomasz Kowalski w dniach od 11 do 13 marca wziął udział w konsultacjach szkoleniowych zorganizowanych przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bochni.

Tomasz Kowalski jest wielokrotnym medalistą Mistrzostw Świata, Mistrzostw Europy i oczywiście Mistrzostw Polski, a także najmłodszym Mistrzem Polski wśród seniorów, komentatorem zawodów judo w telewizji i innych środkach masowego przekazu. Obecnie pracuje z kilkoma seniorami, którzy przygotowują się do międzynarodowych zawodów.

MOSiR-owi udało się go nakłonić do współpracy z sentymentu. Jest zawodnikiem z Opola i wychowankiem wybitnego trenera judo Edwarda Faciejewa (podobnie jak Sabina Bajda – dyrektor MOSiR Bochnia).

Tomasz Kowalski odbył w Bochni 7 treningów w ciągu 3 dni (5 z najstarszą grupą i 2 z dziećmi). Na koniec treningów z dziećmi była chwila na rozmowę z Mistrzem. Dzieci zadawały bardzo ciekawe pytania i wiele dowiedziały się o karierze gościa i o samym judo.

Jesteśmy bardzo zadowoleni z podjętej współpracy i planujemy kolejne konsultacje szkoleniowe – mówi dyrektor Sabina Bajda.

Na zdjęciu powyżej grupa bocheńskich judoków z Tomaszem Kowalskim, dyrektor Sabiną Bajdą (przypomnijmy również utytułowaną: 6-krotną medalistką Mistrzostw Polski Seniorek w Judo, brązową medalistką Akademickich Mistrzostw Świata) i trenerem MOSiR-u Sebastianem Serwińskim.

PODOBNE ARTYKUŁY

NAJNOWSZE

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia

CO? GDZIE? KIEDY?

kwiecień, 2021

23,901FaniLubię
900ObserwującyObserwuj
1,180SubskrybującySubskrybuj
X