R e k l a m a

PRACA w MAWI: Księgowa/Księgowy

MAWI Spółka Jawna – jesteśmy wieloletnim, uznanym w Polsce i za granicą producentem urządzeń chłodniczych i gastronomicznych. Urządzenia produkowane od 1989 roku są wykonywane z materiałów wysokiej jakości, wg nowoczesnych technologii co wpływa na ich niezawodną, bezpieczną i długotrwałą pracę. Wyroby Firmy są eksportowane do Niemiec, Francji, Szwecji, Egiptu, Kanady oraz krajów Europy Środkowej i Wschodniej. Firma posiada certyfikat bezpieczeństwa B oraz certyfikaty międzynarodowe System Zapewnienia Jakości ISO 9001 CE.

Obecnie poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisko:

Księgowa/Księgowy

Miejsce pracy: Rzezawa pow. bocheński

Region: małopolskie

Opis Stanowiska:

  • udział w sporządzaniu sprawozdań finansowych dekretowanie i księgowanie dokumentów
  • księgowanie i wyliczenia rezerw, wycen walutowych, podatku odroczonego, rozliczeń
  • międzyokresowych kosztów itp.
  • prowadzenie ewidencji księgowych i uzgadnianie ich z kontami księgi głównej
  • przygotowywanie deklaracji podatkowych oraz sprawozdań i raportów na potrzeby
  • wewnętrzne oraz dla instytucji zewnętrznych
  • współpraca z instytucjami zewnętrznymi US, ZUS, GUS, NBP
  • przygotowywanie przelewów bankowych i księgowanie wyciągów bankowych
  • potwierdzanie i uzgadnianie sald z kontrahentami.

Wymagania:

  • Kilkuletnie doświadczenie na stanowisku pracy w pełnej księgowości
  • Znajomość programu Comarch ERP Optima mile widziana
  • Zaangażowanie oraz dokładność, umiejętność prowadzenia analiz, interpretacji i wnioskowania
  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne
  • Samodzielność i dobra organizacja pracy

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Stabilizacja zawodowa
  • Przyjazną atmosferę w pracy
  • Lokalizacja miejsca pracy: Rzezawa

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV adres [email protected] lub kontakt telefoniczny lub na numer ???

Prosimy o umieszczenie na CV klauzul: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby procesu rekrutacji prowadzonego przez firmę MAWI SP. J Rzezawa oraz na potrzeby przyszłych rekrutacji RODO. Rzezawa ul. Przemysłowa 75 Poland Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a w zw. z art. 7 ust. 1 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016 679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) – dalej RODO, oświadczam, iż wyrażam zgodę na przetwarzanie przez MAWI SP.J Rzezawa z s w , moich danych osobowych zawartych CV i liście motywacyjnym dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji. Powyższa zgoda została wyrażona dobrowolnie zgodnie z art. 4 pkt 11 RODO.

Najnowsze materiały Partnerów