R e k l a m a

Zmiana terminu! Karykaturzysta i bańkarz na ul. Solnej – w NIEDZIELĘ

-

Ze względu na niekorzystne prognozy pogody w sobotnie popołudnie informujemy, że drugie wydarzenie w ramach cyklu „Kulturalna od-nowa” odbędzie się w niedzielę, 13 czerwca, w godz. 17:00-20:00.

W ramach wydarzenia, przygotowanego przez Stowarzyszenie Wspierania Inicjatyw Społecznych „DAMY RADĘ”, uczestnicy będą mieć okazję na chwilę zapomnienia i nabrania dystansu do samego siebie.

Będący do Państwa dyspozycji karykaturzysta na życzenie stworzy w mgnieniu oka pełną humoru podobiznę. Niewątpliwą atrakcją będzie również obecny w czasie imprezy zjawiskowy artysta – bańkarz, który często powtarza, że ta dziedzina sztuki „uczy ludzi częściej patrzeć w niebo” – co poza dziką radością dzieci, jest wartością dodaną dla tych trochę starszych – zachęcają organizatorzy.

KIEDY? Niedziela, 13 czerwca, 17:00-20:00
GDZIE? ul. Solna w Bochni


W ramach cyklu „Kulturalna od-nowa” w każdą sobotę czerwca, lipca i sierpnia (za wyjątkiem 19 czerwca, kiedy to odbywać się będą Dni Bochni), w godzinach popołudniowych przewidziane są różnorodne atrakcje: koncerty, występy artystów ulicznych, animacje dla dzieci i dorosłych, konkursy i inne.

Wydarzenia odbywają się na terenie Rynku, tzw. Poczekalni, Tężni solankowej na Plantach Salinarnych oraz na ciągu pieszym ulic Solnej i Sutoris.

Szczegółowe informacje o każdym z wydarzeń będą przekazywane na bieżąco z kilkudniowym wyprzedzeniem. Informacje będzie można znaleźć także na plakatach oraz w lokalnych mediach i mediach społecznościowych.

Całe przedsięwzięcie sfinansowane zostało przez Wydział Promocji i Rozwoju Miasta, a współrealizowane jest przez sektor pozarządowy.

PODOBNE ARTYKUŁY

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia

Bieżący miesiąc