Bochnia. Jeździsz na rowerze? Szykuje się OdLOTTOwa jazda w wakacje – przyłącz się!

-

Dla wszystkich miłośników rowerowych wycieczek – dla czego by nie wykorzystać swojej energii i nie połączyć przyjemnego z pożytecznym?

Fundacja pomocy Osobom Niepełnosprawnym oraz Dzieciom i Młodzieży AUXILIUM zakwalifikowała się do II etapu konkursu, w którym może wygrać dotację, na realizację projektu Aktywność́ fizyczna OD-NOWA, bocheńskie treningi po pandemii.”  Projekt obejmuje spotkania z fizjoterapeutą, psychologiem, lekarzem i dietetykiem a także bloki treningowe: biegowe, rowerowe, jogę, gimnastykę a także zajęcia na basenie i siłowni. Łącznie projekt obejmuje 48 treningów (każdy dla grupy liczącej od kilku do kilkunastu osób) oraz 8 godzin spotkań z ekspertami w dziedzinie zdrowia po pandemii dla wszystkich chętnych osób. 

Jednak by zgarnąć pieniądze na realizację grantu w okresie 18 czerwca – 31 sierpnia 2021 należy:

  1. Pobrać aplikację Activy https://play.google.com/store/apps/details?id=com.activy lub https://itunes.apple.com/us/app/activy/id1273195093?ls=1
  2. Zarejestrować się
  3. Wybrać „odLOTTOwa jazda” 
  4. Wybrać Zespół z listy i rozpocząć gromadzenie dla niego kilometrów (będzie nam miło, gdy wybierzesz Auxilium).

STARTUJEMY!

Termin gromadzenia kilometrów upływa 31.08.2021 r.

Prawda, że proste? Zapraszamy! Jeśli uda się nam wspólnie wygrać, otrzymamy dotację na realizację projektu dla wszystkich osób, które będą chciały aktywnie spędzać czas. 

Zapraszamy do zabawy i prosimy o udostępnianie, im nas będzie więcej, tym cel będzie bliżej! 

Regulamin aplikacji i udziału: https://activyv3production.blob.core.windows.net/public/Regulamin-Aplikacji-w-konkursie-OdLOTTOwa-jazda.pdf

Konkurs organizowany przez Fundację LOTTO im. Haliny Konopackiej.

Patron medialny: Bochnianin.pl 

Zapraszamy! Możesz zacząć już teraz!  

PODOBNE ARTYKUŁY

NAJNOWSZE

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia

maj, 2022

X