R e k l a m a

Kino plenerowe w Parku Uzbornia. W sobotę „Idealny facet dla mojej dziewczyny”

-

Tradycyjnie w wakacyjne miesiące w amfiteatrze Parku Rodzinnego Uzbornia w Bochni odbędą się pokazy kina plenerowego. Tegoroczna edycja to cztery propozycje filmowe. Pierwsza z nich – „Idealny facet dla mojej dziewczyny” – już w najbliższą sobotę 10 lipca o godz. 21:00.

Sobotnia propozycja to polska komedia, w której zagrali m.in. Marcin Dorociński, Magdalena Boczarska, Izabela Kuna, Krzysztof Globisz, czy Danuta Stenka.

Kolejne projekcje to lubiane przez publiczność (głównie młodzież) – horrory. „Nocne czuwanie” w reżyserii Keitha Thomasa zaplanowany jest na 24 lipca (przy pełni księżyca), a „Kobieta w czerni” z Danielem Radcliffem w głównej roli zobaczymy 21 sierpnia.

Nowością będzie dokument muzyczny, który z pewnością zainteresuje fanów muzyki hip-hopowej – “Skandal. Ewenement Molesty” w reżyserii Bartosza Paducha. Film jest historią kilku chłopaków dorastających na ursynowskim blokowisku w połowie lat 90., którzy postanowili założyć kultowy skład Mistic Molesta.

Szczegółowy harmonogram pokazów:

  • 10 lipca, godz. 21:00 – „Idealny facet dla mojej dziewczyny” (komedia), 128 min.
  • 24 lipca, godz. 21:00 – „Nocne czuwanie” (horror), 88 min.
  • 7 sierpnia, godz. 20:30 – „Skandal. Ewenement Molesty” (dokument muzyczny), 69 min.
  • 21 sierpnia, godz. 20:30 – „Kobieta w czerni” (horror), 95 min.

Wszystkie projekcje odbędą się w amfiteatrze Parku Rodzinnego Uzbornia w Bochni. W razie niepogody, seanse zostaną przeniesione do sali kameralnej MDK.

Organizatorzy: Miejski Dom Kultury w Bochni / Kino Regis. Wstęp wolny.

PODOBNE ARTYKUŁY

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia

Bieżący miesiąc