70. urodziny Marka Piekarczyka. Rockman dostał tort od RMF FM

-

Marek Piekarczyk obchodzi dziś swoje 70 urodziny, z tej okazji wieczorem w teatrze Groteska w Krakowie, odbędzie się specjalny jubileuszowy koncert artysty (będzie transmitowany na YouTube). – Na miejscu, kiedy odbywała się próba, nasza radiowa ekipa zaskoczyła jubilata. Przyjechała z tortem, godnym prawdziwego rockmana! – poinformowała stacja RMF FM.

Na zamieszczonych w mediach społecznościach materiałach widać, że wspomniany tort w firmowych barwach RMF FM ma kształt gitary.

Marek Piekarczyk jest wokalistą, autorem tekstów i muzyki. To także Honorowy Ambasador Królewsko-Górniczego Miasta Bochnia. Na antenie RMF FM współprowadzi programy „Buntownik z wyboru” i „Rockandrollowa historia świata”, był jurorem/trenerem w telewizyjnym talent-show The Voice of Poland.

Podczas dzisiejszego wieczornego koncertu w Teatrze Groteska Marek Piekarczyk zaśpiewa najważniejsze utwory ze swojego bogatego, różnorodnego repertuaru. Będzie to swoista antologia artystycznego dorobku tego wybitnego wokalisty. Usłyszymy najbardziej kultowe piosenki zespołu TSA wykonywane w nowym opracowaniu i aranżacjach – m.in. „51”, „Wielki cud”.

Jubilat zaprezentuje także w swojej interpretacji i aranżacjach uznawane przez Niego za ważne i znaczące piosenki z dorobku innych polskich wykonawców muzyki rozrywkowej.

Koncert będzie transmitowany na żywo w internecie. Start o 20:00:

PODOBNE ARTYKUŁY

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia

październik, 2023