„Czarek Czaruje” ponownie wystąpi na Bocheńskiej Scenie Letniej

-

W najbliższą niedzielę 25 lipca o godz. 18:00 w Amfiteatrze Parku Rodzinnego Uzbornia odbędzie się pierwsza tegoroczna odsłona Bocheńskiej Sceny Letniej. Będzie to popołudnie przepełnione świetną zabawą z dużą dozą iluzji, której autorem będzie Czarek Czaruje – prawdziwy iluzjonista, który łączy niesamowitą charyzmę ze swoimi wyjątkowymi umiejętnościami.

Na bocheńskich widzów czeka w niedzielę interaktywne show, pełne zabawnych gagów i efektownych iluzji, wykonywanych również wśród publiczności. Specjalnie na to wydarzenie Czarek przygotował nowy zestaw niebanalnych iluzji, które na długo pozostają w pamięci widzów.

Najpopularniejszy iluzjonista w kraju, jego filmy obejrzano ponad 60 milionów razy. Występując w „Mam Talent”, Agnieszka Chylińska skomentowała jego pokaz jako najlepszy ze wszystkich 11 edycji. Czarek zaczarował największe gwiazdy polskiego show biznesu.

Czarek podczas występu układa kostkę rubika w zaledwie 3 sekundy, odnajduje dowolne karty widzów, pojawiając je z najmniej spodziewanych i zaskakujących miejsc, magicznie pojawia i znika butelkę Coli, prezentuje efekty z linami, długopisami, balonami oraz przedmiotami pożyczonymi od widzów – co nadaje jeszcze bardziej indywidualny charakter dla każdego występu.

PODOBNE ARTYKUŁY

NAJNOWSZE

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia

maj, 2022

X