🔴 Poszukiwania zaginionej mieszkanki Majkowic odwołane

-

– Poszukiwania zaginionej mieszkanki Majkowic zostały odwołane. Kobieta skontaktowała się ze swoją siostrą – poinformował przed chwilą st. sierż. Daniel Bułatowicz, rzecznik prasowy bocheńskiej policji.

Z przekazanych policji informacji wynika, że 32-latka, której zaginięcie zgłoszono dzień wcześniej, powiadomiła rodzinę, że przebywa za granicą i wszystko u niej w porządku. W tej sytuacji poszukiwania odwołano.


W mediach społecznościowych od kilku dni przekazywany był komunikat sformułowany przez zaniepokojonych znajomych małżeństwa z Majkowic – według publikowanych informacji z kobietą oraz jej mężem nie było kontaktu od 16 lipca (pisaliśmy o tym TUTAJ).

Para prowadziła w Majkowicach azyl dla zwierząt. W miniony czwartek udali się tam urzędnicy gminy w asyście policji – zaopiekowano się pozostawionymi psami i kotami.

Policja nie miała wtedy jeszcze oficjalnego zgłoszenia zaginięcia małżeństwa, więc formalnie nie prowadzono żadnych poszukiwań – dopiero w sobotę poinformowano o złożonym zawiadomieniu, dotyczącym jedynie kobiety. Stosowny komunikat wraz ze zdjęciem zaginionej przekazano do mediów z prośbą o publikację.

W niedzielę przekazano informację o kontakcie zaginionej z rodziną.

PODOBNE ARTYKUŁY

NAJNOWSZE

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia

wrzesień, 2021

X