? Nowy Salon Łazienek w Bochni. BESTFLIZ – Kreujemy piękno!

Artykuł promocyjny

W Bochni działa już nowy Salon Łazienek BESTFLIZ. Firma oferuje nie tylko szeroką gamę produktów wyposażenia łazienek, ale także doradztwo i wykonanie profesjonalnego projektu/wizualizacji, dysponuje też bogatą ekspozycją przykładowych realizacji. BESTFLIZ ma swój salon także w Limanowej.

Możemy powiedzieć że to właśnie łazienka jest dziś najważniejszym miejscem w domu. I właśnie z takim nastawieniem dobieramy produkty dla waszych wymarzonych przestrzeni. Jeśli szukasz inspiracji lub masz jakiś pomysł ale potrzebujesz profesjonalnego wsparcia to jesteśmy tutaj właśnie dla Ciebie.

Nowy Salon Łazienek BESTFLIZ w Bochni działa przy ul. Księcia Józefa Poniatowskiego:

Nowoczesna łazienka

Sposób myślenia o łazienkach znacząco zmienił się w ostatnich latach. To coś więcej niż
miejsce w którym spędzamy czas z konieczności. Dziś łazienka to jedno z pomieszczeń domu, traktowane z taką samą uwagą jak salon czy kuchnia. Modernizacja łazienki to także okazja do wprowadzenia nowych technologii i ulepszeń, które poprawiają funkcjonowanie tych intensywnie użytkowanych pomieszczeń. Stwórz swoją strefę relaksu, przestrzeń w której odpoczniesz po całym dniu i ukoisz zmysły. Brzmi nieprawdopodobnie? Jeśli chcesz dowiedzieć się, jakie są możliwości nowoczesnej łazienki, zapraszamy do odwiedzenia naszych salonów BESTFLIZ.

Wszystko czego potrzebujesz

W naszych salonach BESTFLIZ dbamy o to aby spełnić każde życzenia naszych klientów.
Oferujemy bogaty wybór produktów: płytek ceramicznych, armatury oraz wyposażenia łazienek. Wystarczy że określisz nam swój gust, a my dopasujemy łazienkę do twoich potrzeb. Z myślą o naszych klientach, nasze salony przygotowaliśmy tak aby można z nich było zaczerpnąć inspiracji, poznać nowe technologie oraz rozwiązania które na pewno ułatwią wam codzienne życie.

W salonie dostępne są przykładowe łazienki, w których można zobaczyć jak będzie ona wyglądać na „żywo”. Ale to nie wszystko! Nie kupujesz kota w worku – przed decyzją na zakup zobaczysz swoją łazienkę w przygotowanej specjalnie dla Ciebie wizualizacji przez jednego z naszych doświadczonych projektantów. Razem z nimi możesz dowolnie modyfikować projekt aż do uzyskania satysfakcjonujących efektów.

Przyjaźni profesjonalistom

Doskonale rozumiemy jak trudna i wymagająca jest branża wykończeń i aranżacji wnętrz, dlatego z pełnym zaangażowaniem i poświęceniem wspieramy architektów, projektantów oraz wykonawców na każdym etapie pracy. Dla osób współpracujących z nami organizujemy szkolenia a także pozostajemy w stałym kontakcie, aby rozwiać wszelkie wątpliwości oraz udzielić możliwie wyczerpujących informacji czy przygotować korzystną ofertę. Każdy z naszych klientów jest dla nas niezwykle ważny i do każdego podchodzimy indywidualnie. Jeżeli wybraliście właśnie taki zawód to zapraszamy Was abyście przekonali się jak wygodna może być współpraca z BESTFLIZ.

Więcej inspiracji możecie zobaczyć na naszym profilu Facebookowym, zamieściliśmy tam ponad 500 łazienek wykonanych razem z naszymi klientami. www.facebook.com/bestfliz

SALON ŁAZIENEK BESTFLIZ Bochnia, ul. Księcia Józefa Poniatowskiego 40
SALON ŁAZIENEK BESTFLIZ Limanowa, ul. Zygmunta Augusta 6

Zapraszamy!

Najnowsze

X