R e k l a m a

MOSiR Bochnia trenuje przed rozgrywkami II ligi piłki ręcznej

-

Szczypiorniści Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Bochni, którzy w tym roku będą walczyć na parkietach II ligi piłki ręcznej mężczyzn, w ubiegłym tygodniu rozpoczęli intensywne przygotowania do sezonu 2021/2022.

Pierwszy tydzień sierpnia poświęciliśmy na treningi ogólnorozwojowe, które prowadziliśmy na stadionie miejskim, w terenie oraz na siłowni – powiedział Ryszard Tabor, trener zespołu MOSiR Bochnia.

Drugi tydzień, czyli czas od 9 do 14 sierpnia, będzie przeznaczony na treningi techniczne, które odbędą się w Hali Widowiskowo-Sportowej. Od 16 sierpnia również w hali zajęcia specjalistyczne. W przedostatni weekend bieżącego miesiąca, czyli 21-22 sierpnia, planujemy już gry kontrolne z drużynami, które wystąpią w naszej lidze, czyli SUMKS Jedynką Myślenicami, AZS AGH II Krakowem, Grupą Azoty Unią II Tarnów i MKS Ustroniem (kolejność gier jest w trakcie ustaleń, sparingi odbywać się będą w weekendy do 10 września włącznie) – przekazał Ryszard Tabor.

Jak informuje trener Ryszard Tabor, z bocheńskiego zespołu odszedł Michał Dobrzański, który otrzymał propozycję występów w zespole MPS Chrzanów i będzie z nim grał na parkietach I ligi. Pozostały skład bez zmian. Kierownikiem drużyny będzie (tak jak w ostatnich sezonach) Maciej Haber, a trenerem odnowy biologicznej Maciej Hamuda.

Rozgrywki II ligi ruszą 18 września, kiedy to zespół MOSiR Bochnia zainauguruje sezon, goszcząc ekipę SPR Orzeł Przeworsk. W śląskiej II lidze mężczyzn, w grupie IV, oprócz wymienionych zespołów udział wezmą następujące drużyny: AZS Politechnika Świętokrzyska Kielce, MKS Ustroń, SPR Górnik Zabrze, KS VIVE II Kielce, HLB Buskowianka, SUMKS Jedynka Myślenice, SPR Stal II Mielec, SMS III ZPRP Kielce, AZS AGH II Kraków, Grupa Azoty Unia II Tarnów, SRS II Przemyśl, UKS SMS Wybicki Kielce. W sumie 14 zespołów. Pierwsza runda zakończy się 11-12 grudnia.

Terminarz meczów bocheńskiego zespołu dostępny jest TUTAJ. Natomiast całościowy terminarz można zobaczyć TUTAJ.

Spotkania, które będą odbywały się w Hali Widowiskowo-Sportowej w Bochni będą transmitowane na kanale YouTube MOSiR Bochnia TV.

Szkolenie zawodników i rozgrywki zespołu MOSiR Bochnia w II lidze piłki ręcznej mężczyzn w sezonie 2021/2022 są wspierane finansowo przez Gminę Miasta Bochnia.

PODOBNE ARTYKUŁY

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia

Bieżący miesiąc