Nowe sale lekcyjne w I LO. Zajęcia nie będą już trwać do 19:00

-

Dzisiaj stan przygotowań do nowego roku szkolnego sprawdzał Starosta Bocheński Adam Korta wraz z Wicestarostą Ryszardem Drożdżakiem oraz członkami Zarządu: Jerzym Błoniarzem, Markiem Rudnikiem oraz Rafałem Rudką. Samorządowcy wizytowali 1 Liceum Ogólnokształcące, Zespół Szkół Nr.2  im. Stanisława Konarskiego oraz Bursę Szkolną im. Polskie Niepodległej w Bochni.

Zarząd oceniał przygotowanie placówek do rozpoczęcia nowego roku szkolnego, efekty przeprowadzonych remontów oraz zweryfikował ewentualne potrzeby inwestycyjne.

To kolejny rok, który przynosi wiele dobrych wiadomości w zakresie remontów oraz inwestycji.

– Po raz pierwszy od kilkudziesięciu lat zajęcia w I LO w Bochni będą kończyć się po godzinie 16, a nie jak dotychczas po 19. Wszystko to dzięki zmianie siedziby SOSW i podjęciu przez Zarząd Powiatu decyzji użyczenia sal lekcyjnych mieszczących się w budynku po SOSW na potrzeby liceum oraz budowlanki. Była to decyzja słuszna i bardzo potrzebna – mówi Adam Korta, starosta bocheński.

Już w najbliższym tygodniu w szkołach średnich prowadzonych przez Powiat Bocheński naukę rozpocznie 4790 uczniów w 167 oddziałach.

PODOBNE ARTYKUŁY

NAJNOWSZE

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia

listopad, 2021

X