Burmistrz Brzeska przyjechał do Bochni… maluchem! Posadził w nim naszych samorządowców – WIDEO

-


I Zlot Pojazdów Zabytkowych, który odbył się w miniony weekend na Bocheńszczyźnie, cieszył się ogromnym zainteresowaniem widzów w każdym z miejsc, w którym pojawiły się samochody i motocykle uczestników. Impreza swój finał miała późnym popołudniem w Parku Rodzinnym Uzbornia.

Okazało się, że w zlocie wziął udział m.in. burmistrz Brzeska Tomasz Latocha, który przyjechał do Bochni pięknie utrzymanym i wypolerowanym, czerwonym Fiatem 126p. Napotkawszy w Parku Rodzinnym Uzbornia bocheńskich samorządowców – starostę Adama Kortę i burmistrza Stefana Kolawińskiego – zaprosił ich do swojego pojazdu, by zrobić pamiątkową fotkę.

– Z racji tego, że mam bardzo dobry kontakt z panem starostą i burmistrzem, przyjechałem, żeby wzmocnić ten rajd. To rocznik 1999, czyli przedostatni rok produkcji. Dużo prac [przy jego odnowieniu – przyp.] wykonałem sam. W życiu na wszystko trzeba znaleźć czas – wyjaśnił z uśmiechem chwilę później Tomasz Latocha w rozmowie z lokalnym „youtuberem” Hugo Bobikiem, który udokumentował to sympatyczne „spotkanie” na szczycie.

PODOBNE ARTYKUŁY

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia

luty, 2023