? Są zarzuty dla 3 mężczyzn po bójce na Krupówkach

-

– Trzech mężczyzn usłyszało zarzuty udziału w bójce na zakopiańskich Krupówkach, w wyniku której zmarł 25-letni mieszkaniec powiatu bocheńskiego – poinformowało w poniedziałek RMF FM.

Jak już informowaliśmy wcześniej, w piątek policja dokonała zatrzymań w Kaliszu (wielkopolskie). Z dzisiejszych doniesień medialnych wynika, że zatrzymano wówczas 7 osób (wszyscy w wieku 20-kilku lat) – dwie z nich zostały przesłuchane na miejscu, a pięć przewieziono do Prokuratury Rejonowej w Zakopanem, która prowadzi śledztwo w sprawie.

Z tej piątki trzech mężczyzn usłyszało zarzuty udziału w bójce, która zakończyła się tragicznie. Sąd na wniosek prokuratury zastosował wobec nich środek zapobiegawczy w postaci zakazu opuszczania kraju, poręczenia majątkowego i dozoru policyjnego. Po odczytaniu im zarzutów zostali zwolnieni do domów.

Pozostałym dwóm nie przedstawiono zarzutów.

Śledczy nie ujawniają żadnych szczegółów z przesłuchań – nie wiadomo, czy podejrzani przyznali się do winy.

„Gazeta Krakowska” informuje, że śledczy na razie nie przedstawili zarzutów spowodowania najcięższych obrażeń, które skutkowały śmiercią 25-latka. „To w dalszym ciągu jest badane” – przekazał dziennik.

PODOBNE ARTYKUŁY

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia

marzec, 2023