R e k l a m a

Marcin Bożek uhonorowany Srebrną Odznaką ZPRP za zasługi dla piłki ręcznej

-

Trener Marcin Bożek, obecnie szkolący juniorów MOSiR Bochnia, został uhonorowany Srebrną Odznaką ZPRP za zasługi dla rozwoju piłki ręcznej.

– Jest to dowód uznania dla wieloletniej ciężkiej pracy, którą trener wykonuje na co dzień, pracując nad rozwojem swoich podopiecznych. Kształci charaktery łącząc pracę trenerską w klubie z pracą nauczyciela w ZS nr 2 w Bochni. Pełni również funkcję koordynatora w Ośrodkach Szkolenia Piłki Ręcznej, a także prowadzi kadry województwa małopolskiego do wspaniałych sukcesów, jak choćby II miejsce podczas Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w 2020 roku – poinformował MOSiR Bochnia w prasowym komunikacie.

W swojej karierze szkoleniowej Marcin Bożek z powodzeniem prowadził drużyny młodzieżowe MOSiR Bochnia, wywalczając m.in. 8 miejsce w Polsce w kategorii juniorów młodszych. Realizował się również jako szkoleniowiec seniorskich drużyn MOSiR Bochnia w rozgrywkach II ligi piłki ręcznej oraz Unii Tarnów, z którą wywalczył 4 miejsce w I lidze piłki ręcznej.

Oficjalne wręczenie Srebrnej Odznaki ZPRP za zasługi dla Piłki Ręcznej miało miejsce 25 września podczas Walnego Zebrania Małopolskiego Związku Piłki Ręcznej, na którym Marcin Bożek pojawił się w charakterze delegata z ramienia klubu MOSiR Bochnia. Wyróżnienie zostało wręczone przez członka zarządu ZPRP Katarzynę Polak oraz prezesa MZPR Pana Zbigniewa Podolskiego.

PODOBNE ARTYKUŁY

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia