W sobotę Orkiestra Baczków ponownie pojawi się w „Mam Talent!” – WIDEO

-

W sobotę o 20:00 zostanie wyemitowany kolejny premierowy odcinek programu „Mam Talent”. Po raz kolejny pojawi się w nim Orkiestra Baczków. Muzycy oraz wspierający ich wójt gminy Bochnia udział orkiestry w talent show zapowiedzieli w mediach społecznościowych oryginalnym materiałem wideo.

To druga przygoda Orkiestry Baczków z „Mam Talent!”. Po raz pierwszy ekipa wystąpiła w programie w 2017 roku, co pozwoliło jej potem wypłynąć na szerokie wody i jeszcze bardziej się rozwinąć. Występ z eliminacji tamtej edycji programu można zobaczyć TUTAJ.

Jak było tym razem? Nagrania do sobotniego odcinka „Mam Talent” odbywały się jeszcze przed wakacjami. Muzycy nie mogą zdradzić jak im poszło. Zapraszają, by przekonać się o tym włączając telewizory w sobotę o 20:00.

Tymczasem wójt gminy Bochnia Marek Bzdek opublikował na swoim facebookowym profilu materiał wideo, w którym cała ekipa w dowcipny sposób zapowiada pojawienie się Orkiestry na antenie TVN. Można się z niego domyślać, że do występu orkiestra przygotowywała się pod okiem choreografa Andrzeja Starowicza. Swoją rolę „motywatora” odegrał też sam wójt:

PODOBNE ARTYKUŁY

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia

styczeń, 2023