R e k l a m a

Burmistrz Bochni o sukcesie Jakuba Kuszlika: „Wzruszenie, wdzięczność i duma!”

-

Burmistrz Bochni trzyma kciuki za Jakuba Kuszlika, który zakwalifikował się do finału trwającego Konkursu Chopinowskiego. W okolicznościowym adresie Stefan Kolawiński zwrócił się do utalentowanego mieszkańca naszego miasta: „Powodzenia Panie Jakubie, cała Bochnia Pana wspiera!”

W finale konkursu znalazło się 12 najlepszych pianistów z całego świata (w tym dwóch Polaków).

Finałowe przesłuchania rozpoczynają się dzisiaj – Jakub Kuszlik zaprezentuje swój program w środę o godz. 18:40.


„Wzruszenie, wdzięczność i duma!

Szanowni Państwo,

Pan Jakub Kuszlik jest w finale XVIII Międzynarodowego Konkursu Pianistycznego im. Fryderyka Chopina. Spośród 87 zakwalifikowanych pianistów, w tym 16 Polaków, wymagany poziom wirtuozerii tylko dwóm z nich pozwolił na wejście do finałowej dwunastki. Wśród nich jest Jakub Kuszlik z naszego miasta Bochnia.

Konkurs Chopinowski, to chyba najbardziej prestiżowe wydarzenie tego typu, dlatego właśnie najwybitniejsi pianiści z całego świata chcą w nim wystąpić. Są takie wydarzenia, bardzo rzadkie wydarzenia, gdy wszyscy czujemy tak samo, gdy wszyscy jesteśmy dumni, wzruszeni i wdzięczni, że możemy w nich uczestniczyć. Znikają codzienne, małe sprawy i z mocno bijącymi sercami, jednoczymy się w tej radości, życząc jak największego sukcesu!

To co już osiągnął Pan Jakub Kuszlik jest właśnie takim wydarzeniem i wszyscy będziemy trzymać za niego kciuki żeby ten konkurs wygrał!

Powodzenia Panie Jakubie, cała Bochnia Pana wspiera!

Burmistrz Miasta Bochnia
Stefan Kolawiński”

PODOBNE ARTYKUŁY

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia

Bieżący miesiąc