Piłka ręczna. V Memoriał Jerzego Widło – ZDJĘCIA

-

Dziesięć drużyn (6 męskich i 4 żeńskie) wzięło udział w rozgrywanym już po raz piąty Memoriale Jerzego Widło w Piłce Ręcznej Masters w Bochni. Zawody odbyły się w minioną sobotę w hali sportowej Zespołu Szkół Nr 1.

Po całodniowych zmaganiach, wśród kobiet triumfowała ekipa Collected Team, a wśród mężczyzn najlepsza okazała się jedna z drużyn bocheńskich – R.P.A. Bochnia.

Klasyfikacja końcowa (kobiety):

  1. Collected Team
  2. Tarnów Masters Team
  3. Ladies Bochnia
  4. SPR Olimpia Oborniki Śląskie

Klasyfikacja końcowa (mężczyźni):

  1. R.P.A. Bochnia
  2. Masters Tarnów
  3. Old Ostrovia Ostrów Wielkopolski
  4. SPR Bór Masters Oborniki Śląskie
  5. Hutnik Kraków
  6. Bochnia Oldboys

Wyróżnienia indywidualne:

NAJLEPSZA ZAWODNICZKA: Aleksandra Ochońska (TARNÓW Masters Team)
NAJLEPSZA BRAMKARKA: Katarzyna Hamuda (Ladies BOCHNIA)
KRÓLOWE STRZELCZYŃ (po 14 bramek): Dorota Basta (COLLECTED Team), Katarzyna Wilk (COLLECTED Team)

NAJLEPSZY ZAWODNIK: Tomasz Węgrzyn (R.P.A. BOCHNIA)
NAJLEPSZY BRAMKARZ: Rafał Popławski (SPR Bór Masters OBORNIKI ŚLĄSKIE)
KRÓL STRZELCÓW (13 bramek): Emilian Jewuła (Masters TARNÓW)

Odznaki dla zasłużonych

Podczas turnieju Michał Spieszny (wiceprezes Związku Piłki Ręcznej w Polsce) oraz Zbigniew Podolski (prezes Małopolskiego Związku Piłki Ręcznej) wręczyli specjalne odznaczenia:

Srebrną odznaką ZA ZASŁUGI DLA PIŁKI RĘCZNEJ odznaczony został WIESŁAW WNĘK (BOCHNIA Oldboys).

Brązową odznaką ZA ZASŁUGI DLA PIŁKI RĘCZNEJ odznaczeni zostali: ANDRZEJ BROSZKIEWICZ (R.P.A. BOCHNIA), WOJCIECH CAŁKA, BOGDAN CIEKAŃSKI (obaj BOCHNIA Oldboys).

Więcej o sponsorach imprezy – TUTAJ.


Składy drużyn z Bochni:

Ladies BOCHNIA

Katarzyna Hamuda
Dorota Błoniarczyk
Katarzyna Klima
Agnieszka Kaczmarczyk
Kinga Węgrzyn
Dominika Półtorak
Anna Mularz
Kinga Dobranowska
Iwona Pączek
Agata Zięcik
Paulina Kępa
Ewelina Jezierska

Trener / kierownik drużyny: Ewa Salamon

BOCHNIA Oldboys

Roman Krakowski
Bogdan Ciekański
Andrzej Batko
Tadeusz Konieczny
Wiesław Wnęk
Bogdan Dzieża
Krzysztof Mroczkowski
Artur Dudek
Janusz Malaca
Zbigniew Potępa

Kierownik drużyny: Wojciech Całka

R.P.A. BOCHNIA

Andrzej Broszkiewicz
Jakub Bryk
Michał Stańdo
Maciej Panek
Maciej Jacak
Michał Bełza
Piotr Mikulec
Artur Wełna
Andrzej Weihonig
Tomasz Węgrzyn
Krzysztof Piotrowicz
Filip Pach
Marcin Kaźmierski
Wojciech Musiał
Piotr Węgrzyn

Kierownicy drużyny: Piotr Słowiak, Jarosław Serwinowski

PODOBNE ARTYKUŁY

NAJNOWSZE

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia

sierpień, 2022

X