Oliwia Wątorek z brązem na International Judo Tournament w Holandii

-

Zawodniczka MOSiR-u Bochnia, trenująca od kilku miesięcy w UKS Judo Kraków, Oliwia Wątorek zdobyła III miejsce na Międzynarodowym Turnieju Judo w Venray, w Holandii.

Oliwia III miejsce wywalczyła w kategorii 57 kg juniorek.

– Od dłuższego czasu współpracujemy. Działamy, wykorzystując swoje kontakty zagraniczne, na rzecz rozwoju zawodników z różnych klubów (…) – powiedział dla Gazety Krakowskiej trener A. Kłys. – Ta praca przynosi efekty w postaci dobrych rezultatów na arenie krajowej i międzynarodowej. Współpracujemy w obrębie naszych klubów, jak również pomagamy w rozwoju zawodników z zaprzyjaźnionych klubów.

W tej chwili grupa Polaków, która ma zaplanowany 10-dniowy pobyt w Królestwie Niderlandów,  trenuje w Papendal (narodowym ośrodku treningowym Holandii). Jak podaje zacytowana już GK, przedstawiciele obu klubów będą trenować również w kolejnym mieście Holandii – Haarlemie, a przed powrotem do kraju wezmą udział w turnieju w Alkmaar.

– Ogromnie cieszymy się z kolejnego sukcesu Oliwii – mówi Sabina Bajda dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Bochni i wiceprezes Krakowskiego Okręgowego Związku Judo. – Tak, jak obiecaliśmy, śledzimy rozwój naszej judoczki i życzymy dalszych sukcesów sportowych!

PODOBNE ARTYKUŁY

NAJNOWSZE

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia

styczeń, 2022

X