R e k l a m a

Sześć serc na nakrętki od firmy Bohle i uczniów „Budowlanki”

-

Wiele tygodni żmudnej pracy uczniów Zespołu Szkół Nr 2 w Bochni, kształcących się w klasie patronackiej Bohle Polska, w zawodzie monter izolacji przemysłowych, zaowocowało sześcioma blaszanymi sercami, będącymi miejscem zbiórki plastikowych nakrętek.

Blaszane serca zostały zamontowane przy budynkach szkół w Borku, Dąbrówce, Bogucicach, Gawłowie, Krzeczowie i Jodłówce.

Zebrane nakrętki są przekazywane do skupu plastikowych nakrętek – firmy recyklingowej, która przerabia je na surowiec wtórny. Plastikowe nakrętki przerabiane są w procesie recyklingu na granulat, z którego następnie powstają m.in. wiadra budowlane, doniczki czy łopatki.

Prosimy o włączenie się do akcji, ponieważ potrzebna jest duża ilość nakrętek. W skupie tona nakrętek to kwota 700-1000 zł. Aby uzbierać tonę nakrętek, potrzeba ich prawie pół miliona – apeluje „Budowlanka”.

Zbierając nakrętki pomaga się środowisku naturalnemu i osobom potrzebującym pomocy. Cały dochód ze zbierania nakrętek przeznaczony jest bowiem na cele charytatywne. Dzięki pieniądzom z ich sprzedaży udało się pomóc wielu ciężko chorym i niepełnosprawnym dzieciom. Ponadto dzięki udziałowi w akcji dzieci od najmłodszych lat uczą się wrażliwości i empatii.

PODOBNE ARTYKUŁY

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia