R e k l a m a

Nowy cykl spotkań w MDK: Podróże na dużym ekranie

-

Miejski Dom Kultury w Bochni zaprasza do udziału w nowym cyklu spotkań, podczas których można zobaczyć, a także pokazać swoje filmy lub prezentacje fotografii z miejsc, które nas na tyle poruszyły lub zachwyciły, że chcemy podzielić się zarejestrowanymi tam widokami i wrażeniami. Pierwsze spotkanie już w najbliższy czwartek 25 listopada o godz. 19:00 w dużej sali kina Regis.

Podczas pierwszego spotkania Krzysztof Kępa pokaże cztery krótkie etiudy w tym trzy z cyklu „Spacery covidowe” powstałe w ostatnim czasie izolacji. Uroda odwiedzanych miejsc pozwoliła zapomnieć o niebezpieczeństwie, praca nad filmami zajęła myśli, odsuwając je od pandemicznej codzienności. Czym będą dla widzów? O tym będzie można porozmawiać po ich obejrzeniu.

Mamy nadzieję, że cykl „Podróże na dużym ekranie” zachęci wiele osób do przejrzenia i uporządkowania zdjęć ze swoich zbiorów, po to, by ułożyć je w opowieść, którą warto się podzielić z uczestnikami spotkań – mówi Anna Kocot-Maciuszek, dyrektorka Miejskiego Domu Kultury w Bochni.

W dalszej perspektywie zapraszamy do współpracy, pomocy w zapisywaniu interesujących dla widzów zapisów swoich wspomnień i wrażeń, w ramach spotkań klubowych pasjonatów tak popularnego obecnie fotografowania i filmowania – dodaje Anna Kocot-Maciuszek.

PODOBNE ARTYKUŁY

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia

luty, 2024