Z zazdrości siekierą zniszczył samochód „rywala”

-

Słono będzie kosztował wybuch ataku zazdrości 25-latka z powiatu brzeskiego. Będąc przekonany, że został zdradzony, w przypływie złości zniszczył siekierą zaparkowane pod domem dziewczyny BMW, myśląc, że ma do czynienia z samochodem rywala. – Prawda okazała się zupełnie inna – informuje policja. Pojazd należał do… mechanika samochodowego, który naprawiał kobiecie jej popsute auto.

Do niesłychanej sceny doszło w poniedziałek wieczorem w jednej z podtarnowskich wiosek. 25-letni mieszkaniec powiatu brzeskiego zadzwonił do dziewczyny, zapowiadając swoją rychłą wizytę pod Tarnowem. Niezapowiedziana wizyta była kobiecie mocno nie na rękę, więc poprosiła ukochanego o przyjazd w innym terminie. Ten jak się okazało był już prawie na miejscu i chwilę później pojawił się pod domem swojej sympatii, gdzie zamiast jej samochodu, zastał nieznane mu bmw.

Mężczyzna będąc przekonany, że ma do czynienia ze zdradą ukochanej, niewiele myśląc złapał za siekierę i rzucił się na samochód rzekomego rywala, niszcząc karoserię, wybijając boczne szyby i reflektory. Jako, że złe emocje nie opuściły go nadal, siekierą potraktował również drzwi domu swojej kobiety.

Wtedy do akcji wkroczyła ona sama tłumacząc, że do żadnej zdrady nie doszło, a bmw to własność mechanika samochodowego, który na czas naprawy jej zepsutego samochodu, wyświadczył kobiecie grzeczność i na okres usunięcia awarii, oddał jej w użytkowanie swój własny samochód.

Po tym co się stało właściciel bmw zawiadomił policję. Krewki 25-latek odpowie za przestępstwo zniszczenia mienia, za które kodeks karny przewiduje karę od 3 miesięcy do lat 5 pozbawienia wolności.

PODOBNE ARTYKUŁY

NAJNOWSZE

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia

sierpień, 2022

X