R e k l a m a

Podróże na dużym ekranie: Tanzania, RPA oraz Podlasie

-

Miejski Dom Kultury w Bochni oraz autorzy zapraszają na kolejne spotkanie z cyklu „Podróże na dużym ekranie”. W czwartek 27 stycznia o godz. 19:00 w dużej sali kina Regis swoje zdjęciowe i filmowe zapisy z podróży przedstawią Małgorzata i Jerzy Bielczykowie.

Podczas styczniowego spotkania Małgorzata i Jerzy Bielczykowie pokażą trzy filmy z ich własnego cyklu „Tędy i Owędy”, powstałe ze zdjęć i filmów z podróży do Tanzanii, RPA oraz na Podlasie. Zawierają one uchwycone w obiektywie wspomnienia i wrażenia. O swoich odczuciach będzie można porozmawiać po ich obejrzeniu.

Jerzy Bielczyk – urodzony w Bochni leśnik, przyrodnik, człowiek gór. W młodości pasjonat poznawania i eksplorowania jaskiń. Myśliwy, narciarz, człowiek ciekawy świata. W ramach wolnego czasu najczęściej wędruje fotografując ukochaną przyrodę lub ogląda ciekawe filmy przyrodnicze.

Małgorzata Bielczyk – rodzinny ukochany Kraków zamieniła na jedną z podkrakowskich wsi, z wykształcenia jest ogrodniczką. Miłośniczka przyrody, zwierząt (ze szczególnym uwzględnieniem koni i jamników) oraz poznawania wszystkiego co ciekawe. Właścicielka jamniczki szorstkowłosej Gapy, cocker spaniela Tobiasza oraz kota Fakira.

Cykl „Podróże na dużym ekranie” ma, w zamyśle jego inicjatorów, umożliwić amatorom fotografii i filmowania obejrzenie i pokazanie swoich filmów lub prezentacji fotografii z miejsc, które nas na tyle poruszyły lub zachwyciły, że chcemy podzielić się zarejestrowanymi tam widokami i wrażeniami.

Zachęcamy Państwa do podzielenia się z publicznością cyklu swoimi zbiorami zdjęć i filmów, ułożonych w opowieść, którą warto się podzielić – apelują organizatorzy. – W dalszej perspektywie zapraszamy do współpracy, pomocy w tworzeniu interesujących dla widzów zapisów swoich wspomnień i wrażeń, w ramach spotkań klubowych pasjonatów tak popularnego obecnie fotografowania i filmowania – dodają.

PODOBNE ARTYKUŁY

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia

luty, 2024