WOŚP Niepołomice: Zebrano 82 tys. zł

-

W wirtualnych eSkarbonkach i papierowych puszkach znalazło się 82 tys. zł, a to jeszcze nie koniec, ponieważ ciągle trwają licytacje i wpłaty – poinformował sztab WOŚP w Niepołomicach.

W tym roku kolorowy sztab niepołomickiego WOŚP miał swoją siedzibę w Małopolskim Centrum Dźwięku i Słowa. Główną atrakcją niepołomickiego WOŚP w tym roku był OFFRoad lovers dla orkiestry. To tradycyjna impreza dla miłośników jazdy w trudnym terenie, którym w tym roku były pola przy dawnym osiedlu Żubr w Niepołomicach. Organizatorzy przygotowywali teren offroadu przez kilka weekendów. Były dziury, podjazdy, „snajki” i mnóstwo błota, z którego nie jedną załogę uratowała wyciągarka. W zmaganiach mogliśmy zobaczyć nie tylko samochody terenowe, ale i quady.

W WOŚP zaangażowały się również Ochotnicze Straże Pożarne. Co prawda panująca w weekend wichura uniemożliwiła strażakom zademonstrowania wszystkiego (OSP były bez przerwy wzywane do zdarzeń), ale kilka pokazów się udało. Niepołomiccy druhowie wraz z jednostkami z okolic Krakowa, brali również udział w utworzeniu WOŚP-owego światełka do nieba w formie serca z pojazdów ratowniczych w Moto Park Kraków.

PODOBNE ARTYKUŁY

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia

styczeń, 2023