R e k l a m a

Bochnia. 5-letnia Wiktoria kwestowała dla WOŚP. Trzeci raz!

-

Zdjęcie małej wolontariuszki obejmującej oburącz skarbonkę WOŚP, do której starszy pan akurat wrzuca datek, zebrało od Was wczoraj mnóstwo lajków na Facebooku. Dziś już wiemy, że ta puszka okazała się najbardziej „wartościowa” ze wszystkich w sztabie „Bochnia”.

Mała wolontariuszka to 5-letnia Wiktoria Mielec, która kwestowała razem z mamą (również Wiktorią). W ich skarbonce znalazło się wczoraj aż – uwaga! – 4,3 tys. złotych. Pani Wiktoria przyznaje, że tak duża kwota była dla nich samych sporym zaskoczeniem. W sztabie Bochnia to najwyższy wynik w tym roku.

W rozmowie z Bochnianin.pl pani Wiktoria powiedziała, że wraz z córką kwestowały dla WOŚP już trzeci raz. Zaraz, zaraz… Poszukałem w archiwum – i rzeczywiście! Mam ich zdjęcia sprzed roku oraz dwóch lat!

Pani Wiktoria, mama w sumie trójki dzieci, przyznaje, że – niestety – ma okazję bywać z nimi w szpitalach. I wszędzie widzi sprzęt oklejony czerwonymi serduszkami. – Od zawsze kibicujemy Orkiestrze całą rodziną. Dlatego staramy się dołożyć do tej akcji jakąś swoją cegiełkę – wyjaśnia pytana o motywy zaangażowania w kwestę.

70 wolontariuszy działających w tym roku w ramach sztabu „Bochnia” zebrało do skarbonek w sumie 96 tys. złotych. Jeszcze dziś (poniedziałek) do północy można dorzucać się do e-skarbonki, która coraz bardziej „puchnie” – jest w niej już ponad 22,7 tys. złotych! Wpłat można dokonać TUTAJ.

PODOBNE ARTYKUŁY

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia