R e k l a m a

Żegocina. W niedzielę RallyTAXI w ramach akcji „Gramy dla Dawida”

-

W niedzielę 13 lutego w ramach akcji charytatywnej „Gramy dla Dawida” w Żegocinie odbędzie się event motoryzacyjny „RallyTAXI”. To druga edycja wydarzenia, które po raz pierwszy zostało zorganizowane dwa lata temu i okazało się przysłowiowym strzałem w dziesiątkę.

Fani rajdów samochodowych będą mieli możliwość przejazdów na fotelu pilota z najlepszymi kierowcami rajdowymi po 2-kilometrowym odcinku specjalnym. Impreza ma na celu pomóc w zebraniu środków na leczenie 11-letniego Dawida chorego na nowotwór pnia mózgu. Organizatorzy zapowiadają również dodatkowe atrakcje.

Akcja rozpocznie się o godz. 9:00 w centrum Żegociny. Na starcie RallyTAXI staną najlepsi kierowcy rajdowi m.in. Kacper Wróblewski, II wicemistrz Polski w klasie 2 w sezonie 2021, Maciej Gaca ze swoją Fiestą PROTO, Mery Czepiel – Mery Racing Team zawodniczka BMW M2 Cup, Jurek Smagała – wicemistrz Polski w klasie hr4, Zbyszek Kotarba – mistrz Polski w klasyfikacji gen. kategorii FIA-4 z 2018 roku, pochodzący z Bocheńszczyzny Łukasz Mrożek oraz wielu innych utytułowanych kierowców. Fani motoryzacji będą mieli możliwość wykupienia przejazdów z zawodnikami. Każdy będzie mógł poczuć się jak prawdziwy pilot rajdowy, jadąc z najlepszymi kierowcami na prawym fotelu.

Trasa będzie prowadziła przez 2-kilometrowy odcinek asfaltowo-szutrowy urozmaicony przez m.in. beczki i ósemki. – Postanowiliśmy postawić na tą samą trasę co w pierwszej edycji rallyTAXI, ponieważ odcinek został dobrze odebrany zarówno przez kibiców jak i zawodników – mówi Dominik Bubula, jeden ze współorganizatorów wydarzenia. – Zapewniam, że każdy kto usiądzie na prawym fotelu poczuje adrenalinę – dodaje.

Trasa rallyTAXI z lotu ptaka. Fot. FlyShot, grafika: Dawid Kaleta

O godz. 12:00 odbędzie się pokaz driftu prowadzony przez Git Familia Drift oraz pokaz Stuntu Motocyklowego. Na placu w centrum Żegociny ustawią się również samochody zabytkowe, sportowe, odbędzie się zlot Subaru. Będzie możliwość przejazdów quadami i buggy. Prowadzone będą również licytacje gadżetów motoryzacyjnych m.in. koszulka z autografem Sébastiena Loeba i wiele innych gadżetów i usług motoryzacyjnych.

Po zakończeniu RallyTAXI akcja przeniesie się na scenę, na której pojawi się wielu znanych wykonawców oraz gwiazda wieczoru – Ewelina Lisowska. Ponadto odbędą się licytacje, loteria fantowa, konkursy i animacje dla dzieci oraz wiele innych.

Dołącz do wydarzenia na Facebooku:
https://fb.me/e/14ySRoDXf Gramy dla Dawida
https://fb.me/e/2LqKNhCpn RallyTAXI

Dawidowi można też pomóc wpłacając pieniądze na konto:
Stowarzyszenie Żegocina Odnowa
32 8589 0006 0030 0780 1889 0001

z dopiskiem: „Darowizna na pomoc dla Dawida Wrony”

Zaproszenie na akcję:

PODOBNE ARTYKUŁY

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia