R e k l a m a

Żegocina. Co najmniej 125 tys. zł z charytatywnej akcji „Gramy dla Dawida” – ZDJĘCIA

-

Co najmniej 125 tys. złotych udało się zebrać podczas charytatywnej imprezy zorganizowanej w niedzielę w centrum Żegociny, na południu powiatu bocheńskiego (to stan na godz. 15:00 – na pewno będzie więcej!). Kolejna akcja „Gramy dla” tym razem odbyła się „dla Dawida” – chorego na nowotwór 11-letniego mieszkańca gminy.

Uśmiechnięty chłopiec jeszcze pół roku temu wydawał się zupełnie zdrowy. Niestety diagnoza jaką otrzymał w czerwcu wszystko zmieniła – guz pnia mózgu. Od tego czasu trwa walka z chorobą i czasem. Dawid trafił pod opiekę najlepszych specjalistów na świecie z kliniki w Zurychu. Jednak leczenie jest bardzo kosztowne – potrzeba jeszcze ponad 1 milion złotych. Całą historię choroby Dawida można przeczytać tutaj: https://www.siepomaga.pl/dawid-wrona

Niedzielna impreza w Żegocinie niezwykle zmobilizowała lokalną społeczność i była pełna atrakcji (m.in. rally TAXI, pokazy driftu, loteria fantowa, kiermasz książek, stoiska gastronomiczne, kiermasz ciast i przetworów, animacje dla dzieci, zabawy, zumba, szkolenia pierwszej pomocy prowadzone przez Stowarzyszenie Malta Służba Medyczna). Na scenie wystąpili kapela góralska ROY, zespół MILA, Bosski Roman, Karolina Szczurkowska z The Voice of Kids oraz gwiazda wieczoru – Ewelina Lisowska, a na koniec zagrał DJ Maximo.

PODOBNE ARTYKUŁY

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia

Bieżący miesiąc