R e k l a m a

Uzbornia: Ogrodzono skatepark, trwa też renowacja ramp

-

W Parku Rodzinnym Uzbornia w Bochni trwają prace remontowe na rampach będących elementami zlokalizowanego tam skateparku. Przy okazji teren został też ogrodzony.

Pod koniec zeszłego roku miasto zleciło ekspertyzę urządzeń, która wykazała, że należy wymienić wysłużoną już sklejkę. Fachowcy z branży oceniają, że taka sklejka zazwyczaj ma trwałość 3 lat, po tej w Bochni jeżdżono nieco dłużej, więc był już najwyższy czas, żeby ją wymienić.

Przed świętami sklejkę zdemontowano. – Tak jak przypuszczano, cała konstrukcja jest oczywiście jak najbardziej zdrowa, więc zostanie tylko podczyszczona, zaimpregnowana, a w najbliższych dniach przykręcona zostanie nowa sklejka i będzie można ponownie korzystać z urządzeń – wyjaśnia Anna Kocot-Maciuszek, dyrektor Miejskiego Domu Kultury.

Dodatkowo teren skateparku został ogrodzony siatką, co ma poprawić bezpieczeństwo i zapobiec kolizjom użytkowników z wbiegającymi na ten teren małymi dziećmi. Administrator parku zwraca zresztą uwagę, że uczyniono to zgodnie z zaleceniami w obowiązujących obecnie przepisach.

PODOBNE ARTYKUŁY

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia