R e k l a m a

Bochnia. Zatrzymano dwóch podejrzanych o rozbój w centrum miasta

-

Kryminalni Komendy Powiatowej Policji w Bochni zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy pod koniec stycznia napadli na pracownika lokalu znajdującego się w centrum miasta i ukradli znajdujące się tam pieniądze. Mężczyznom postawiono zarzut rozboju, za który grozi kara od 2 do 12 lat pozbawienia wolności.

Pod koniec stycznia w jednym z lokali w centrum Bochni doszło do rozboju. Z policyjnych ustaleń wynikało, że dwaj mężczyźni napadli na pracownika punktu, a następni ukradli znajdującą się tam gotówkę. Nad rozwiązaniem sprawy i ujęciem sprawców pracowali policjanci Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Bochni. 

Intensywne ustalenia śledczych doprowadziły do wytypowania sprawców przestępstwa. Podejrzani to dwaj mieszkańcy Bochni w wieku 37 i 35 lat. Mężczyźni nie przebywali w miejscu swojego zameldowania – ukrywali się – dlatego wszczęto ich poszukiwania.

Kryminalni bardzo szybko zlokalizowali miejsca ich pobytu. Pierwszy z nich – 37-latek – został rozpoznany 9 lutego na terenie miasta. Mundurowi wylegitymowali go i potwierdzili jego tożsamość a następnie zatrzymali. Drugi z mężczyzn został zatrzymany dzień później. 35-latek na widok kierujących się w jego stronę funkcjonariuszy zaczął uciekać, jednak bardzo szybko został ujęty.

Mężczyźni usłyszeli już zarzut rozboju. Decyzją Sądu trafili do aresztu w którym spędzą najbliższe 3 miesiące. Grozi im do od 2 do 12 lat pozbawienia wolności.

PODOBNE ARTYKUŁY

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia

grudzień, 2023