R e k l a m a

We wtorek w Lipnicy Murowanej konkurs recytatorsko-krasomówczy

-

We wtorek 22 marca w Przedszkolu Samorządowym im. św. Urszuli Ledóchowskiej w Lipnicy Murowanej odbędzie się X edycja Powiatowego Konkursu Recytatorsko-Krasomówczego pod hasłem „O zachowaniu się, czyli bon ton przedszkolaka – budowanie prawidłowych postaw dziecięcych”.

Do konkursu przystąpi około 20 recytatorów indywidualnych w wieku 5 i 6 lat z przedszkoli powiatu bocheńskiego, których nagrane wcześniej słowne potyczki o dobrych manierach obejrzy na ekranie komisja konkursowa. W związku z zaistniałą sytuacją związaną z COVID-19, od dwóch lat formuła konkursu uległa zmianie i odbywa się online.

Przed dekadą inicjatorkami konkursu były Renata Kurek – ówczesna dyrektor Przedszkola w Lipnicy Murowanej wraz z metodyk Alicją Świątek. Przez pierwsze lata lipnickie przedszkole konkurs organizowało we współpracy z Miejskim Przedszkolem nr 2 w Bochni oraz Miejskim Przedszkolem nr 5 w Bochni. Od dwóch lat organizatorami konkursu jest lipnickie przedszkole.

Tegoroczny konkurs jest dobrą okazją do promowania utalentowanych dzieci z powiatu bocheńskiego oraz do kształtowania właściwych postaw dziecięcych, wychowania ku wartościom, a także uwrażliwienia na prawdę i dobro.

Dzięki licznym sponsorom, którym zależy na promowaniu młodych talentów, każdy uczestnik konkursu recytatorskiego zostanie nagrodzony. Sponsorami wydarzenia są:

  • Bacówka – Towary Tradycyjne,
  • Ewelina Kurek – praktyka lekarska,
  • Gmina Lipnica Murowana,
  • Hotel i Gospoda Pod Kamieniem Agata Chmura,
  • Meblowe – Meble na wymiar Łukasz Zych,
  • Papirus – Artykuły biurowe dla Ciebie i Twojej firmy – Wiesława Piecuch,
  • Skład budowlany „Inwestor” Norbert Słowiński, Władysław Migda,
  • TAHPOL- TRANS Transport i Spedycja.

Koordynatorami tegorocznego konkursu są Arletta Piechnik oraz Joanna Zych – nauczycielki Przedszkola Samorządowego im. św. Urszuli Ledóchowskiej w Lipnicy Murowanej.

Wydarzenie objęte jest honorowym patronatem Wójta Gminy Lipnica Murowana.

PODOBNE ARTYKUŁY

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia