R e k l a m a

Bochnia ROCKS. Daryl Strodes zagra z bochnianami!

-

Już 1 maja o godz. 20.00 w dużej sali kina Regis w Bochni ponownie wystąpi Daryl Strodes amerykański wokalista bluesowy i jazzowy, gitarzysta, producent mieszkający i tworzący w Los Angeles.

Strodesowi towarzyszyć będzie mocna ekipa, składająca się z samych bocheńskich muzycznych tuzów. Usłyszymy: Piotra Lekkiego (gitara), Wojciecha Zwierniaka (saksofon, klawisze), Szymona Fortunę (perkusja), Dawida Kosakowskiego (gitara basowa).

Daryl Strodes to amerykański, wokalista bluesowy i jazzowy, gitarzysta, kompozytor i producent, mieszkający i tworzący w Los Angeles. Porusza się w gatunkach Blues, R&B i Soul. Jego zamiłowanie do poszukiwań nowych inspiracji znajduje odbicie w muzyce, którą tworzy. Znaleźć w niej można wątki: urban, neo-soul, world, pop, reggae, a także afrykańskie i azjatyckie rytmy.

Daryl zagra w składzie wspomaganym przez polskich muzyków. Zagrają:

Piotr Lekki – gitarzysta, kompozytor, producent i realizator. Współtworzy akustyczne trio SPiS wraz z Sierciem, wokalistą grupy 4 Szmery i Jurkiem Styczyńskim z Dżemu, oraz blues-rockowy Evening Standard.

Wojciech Zwierniak – saksofonista, klawiszowiec, dyrygent i szef odnoszącej duże sukcesy Orkiestry Dętej Baczków, absolwent Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w Katowicach

Szymon Fortuna – perkusista, muzyk sesyjny podróżujący po świecie, stypendysta Berklee College of Music, organizator Open Minded Drum Camp

Dawid Kosakowski – gitarzysta basowy, wybitny basista młodego pokolenia grający m.in. z Michałem Szpakiem

Bilety w cenie 40 zł do nabycia w sekretariacie MDK i kasie kina Regis.

PODOBNE ARTYKUŁY

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia

Bieżący miesiąc