W Bochni odbędą się Mistrzostwa Polski Księży w Halowej Piłce Nożnej

-

Jak informują organizatorzy, na chwilę obecną 20 reprezentacji diecezjalnych wyraziło chęć udziału w XVI Mistrzostwach Polski Księży w Halowej Piłce Nożnej. Zawody zostaną rozegrane 22 i 23 kwietnia w Bochni.

W mistrzostwach zamierzają uczestniczyć księża reprezentujący archidiecezje: białostocką, częstochowską, przemyską, szczecińsko-kamieńską oraz warszawską. Swoje reprezentacje futsalowe będą miały również diecezje: bielsko-żywiecka, gdańska, kielecka, koszalińsko-kołobrzeska, legnicka, lubelska, opolska, pelplińska, rzeszowska, sandomierska, siedlecka, sosnowiecka, świdnicka, tarnowska i zamojsko-lubaczowska.

W składzie reprezentacji diecezji tarnowskiej znajduje się trzech duchownych z bocheńskiej parafii Św. Pawła Apostoła (Maciej Igielski, Paweł Skraba i Adam Wójcik).

Dwudniowe rozgrywki piłkarskie odbędą się w trzech bocheńskich halach sportowych (HW-S, ZS Nr 1, I LO) oraz w hali sportowej w Łapczycy. Otwarcie mistrzostw wraz z losowaniem grup przewidziano 22 kwietnia (piątek) o godz. 12.30, zaś ich zakończenie połączone z dekoracją zwycięzców zaplanowano następnego dnia na godz. 14.00.

PODOBNE ARTYKUŁY

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia

marzec, 2023