Agencja statystów Białystok – jak działa, czym się zajmuje

Szukasz sprawdzonych statystów do obsadzenia produkcji reklamowej, filmowej lub telewizyjnej w Białymstoku bądź okolicach? A może jesteś z Podlasia i chcesz zdobyć nowe, atrakcyjne zlecenia w branży filmowej lub marketingowej? Jeśli odpowiedź na dowolne z tych dwóch pytań jest twierdząca, oto właściwy adres. Agencja statystów, modelek i hostess Infernal z Warszawy działa także w województwie podlaskim. Poznaj naszą ofertę i przekonaj się, że warto współpracować z doświadczonymi profesjonalistami.

Potrzebni statyści w Białymstoku?

Statysta odgrywa znacznie ważniejszą rolę, niż wynika z definicji tego zajęcia. Spójrzmy na przykład filmów. To jasne, że światła reflektorów i kamera kierują się na głównych aktorów – gwiazdy, którym powierzono kluczowe dialogi, którzy prowadzą widza przez konkretną historię. Niemniej jednak często nastrój, klimat, ogólne wrażenie budują nie tylko gwiazdy, ale również osoby pojawiające się na ekranie chociażby epizodycznie, w tle, w pojedynczych scenach, także grupowych. Bez nich dzieło nie byłoby takie samo, nie było kompletne.

Analogicznie – statyści są niezbędni do stworzenia wielu produkcji telewizyjnych, teatralnych, artystycznych czy reklamowych. Dlatego angażuje się ich zarówno do projektów związanych z szeroko pojętym światem kultury, jak i ściśle promocyjnych, marketingowych. Białystok – jako miasto wojewódzkie, dynamiczne i wielowymiarowe – przyciąga ekipy filmowe i pozwala rozwijać wiele podlaskich biznesów. Tutaj także, nie tylko w Warszawie, Krakowie czy Wrocławiu, realizuje się wiele interesujących projektów, do których potrzeba statystów. A my, jako Agencja Infernal, staramy się tę potrzebę zaspokoić, ponieważ dysponujemy bardzo szeroką, cały czas aktualizowaną bazą pracowników.

Jak działamy – agencja statystów Białystok

Od ponad 10 lat budujemy firmę skupiającą wokół siebie osoby w różnym wieku, z wieloma predyspozycjami i talentami. Trzon naszej modelingowej bazy stanowią:

  • modelki i modele (fotomodelki i fotomodele),
  • statystki i statyści,
  • epizodystki i epizodyści,
  • hostessy i hości.

Skoro widzisz zdjęcie konkretnej osoby w bazie na naszej stronie, wiesz, że przeszła nasz casting i została pozytywnie zweryfikowana. Transparentnie dzielimy się też informacjami na temat realizacji dla klientów z całej Polski. Działamy we wszystkich regionach, dlatego możemy wesprzeć Cię również w Białymstoku i na Podlasiu.

Jako agencja statystów wyraźnie wskazujemy specjalizacje osób, z którymi współpracujemy. Dzięki temu szybko jesteś w stanie ocenić, czy np. statystka jest też przygotowana do pracy w roli hostessy lub fotomodelki, np. przy okazji kompleksowej kampanii reklamowej.

Dlaczego warto szukać statystów z pomocą Infernal?

Przede wszystkim stawiamy na otwartą komunikację z potencjalnymi partnerami i klientami. Baza modelek i modeli zawiera zdjęcia oraz szczegółowe, przydatne informacje:

  • rok urodzenia,
  • wzrost,
  • wagę,
  • wymiary w klatce piersiowej, talii i biodrach,
  • rozmiar odzieży i buta,
  • kolor oczu i włosów.

Być może do swojego projektu artystycznego lub reklamowego szukasz osób o bardzo konkretnych cechach urody. Wówczas tak bogata i szczegółowo opisana baza statystek i statystów znacząco przyspiesza proces castingu i rekrutacji.

Doradzamy i udzielamy wszelkich niezbędnych informacji. Wiemy, w jakich regionach kraju (lub poza granicami Polski) są gotowi pracować statyści związani z Infernal. Część z nich bez problemu jest w stanie zaangażować się w produkcję zlokalizowaną na Podlasiu. Wystarczy, że nawiążesz z nami kontakt i przedstawisz swoje oczekiwania, a my błyskawicznie pomożemy w skompletowaniu obsady statystów do Twojego filmu, reklamy, spektaklu czy produkcji na potrzeby telewizyjne.

Czy chcesz spróbować swoich szans w statystowaniu?

Bycie statystką lub statystą jest doskonałą szansa, aby poznać plan zdjęciowy od wewnątrz. Czasem oznacza to bezpośrednie spotkanie z gwiazdami reklamy, innym razem unikatową okazję do pchnięcia swojej kariery zawodowej na nowe tory, chociażby przez nowe kontakty.

Mieszkasz w Białymstoku lub okolicach? Nic nie stoi na przeszkodzie, aby w rozwoju Twojego początkującego aktorstwa czy modelingu pomogła warszawska, doświadczona agencja. Wejdź na stronę https://www.agencjainfernal.pl/ i wypełnij formularz kontaktowy. Nie zapomnij o załączeniu zdjęć, a także podaniu wszystkich wymaganych danych na swój temat. Jeśli dostrzeżemy potencjał ewentualnej współpracy, zaprosimy Cię na casting i do dalszego etapu rekrutacji. To Ty decydujesz, w jakich obszarach szukasz zleceń. Oprócz statystek i statystów wspieramy modelki i modeli czy hostessy i hostów. Możesz łączyć te zajęcia, jeśli chcesz sprawdzić się w różnych rolach i zarobić pieniądze przy okazji wykonywania różnych zadań.

Otwórz się na nowe szanse i podejmij wyzwań, które mogą okazać się wspaniałą przygodą i początkiem czegoś więcej. W Białymstoku i okolicach agencja statystów Infernal poszukuje zaangażowanych  i ambitnych kandydatów. Jesteśmy do dyspozycji klientów, którzy szukają statystów do dowolnego projektu. Zapraszamy do przekonania się o naszym doświadczeniu i skuteczności w działaniu!

Najnowsze materiały Partnerów