Bochnia. W czwartek Wielki Finał Festiwalu Piosenki

-

Zbliżamy się do wielkiego finału bocheńskiego święta muzyki. Święta integracji, nauki tolerancji, odnajdywania radości w małych rzeczach jak również rozwijania swoich pasji i talentów. Od wtorku Bochnia rozbrzmiała muzyką i stała się właśnie centrum magicznych wydarzeń, a to za sprawą wyjątkowego Festiwalu Piosenki „Integracja Malowana Dźwiękiem”, której organizatorem jest Stowarzyszenie „Kropla Dobroci”.

Każda z edycji muzycznej integracji była niepowtarzalna i szczególna, nie inaczej jest tym razem, podczas jubileuszowego 15 Festiwalu Piosenki. Uczestnicy, którzy zjechali z całej Polski, jak również zagranicy, doskonalili swój warsztat muzyczny podczas dwudniowych warsztatów pod okiem gwiazd polskiej sceny muzycznej.

W czwartek przygotowany przez muzyczne duety repertuar będzie oceniać Jury w składzie Alicja Węgorzewska, Magdalena Steczkowska, Artur Barciś, Andrzej Krzywy, Janusz Yanina Iwański, Wojciech Sokolnicki, Maurycy Polaski i największy przyjaciel festiwalu Marek Piekarczyk.

Wieczorem na Hali Widowiskowo – Sportowej w Bochni poznamy laureatów tegorocznej edycji, jak również będzie można posłuchać nagrodzonych artystów. Nie zabraknie koncertu w wykonaniu jurorów.

Patronat nad wydarzeniem objęła Małżonka Prezydenta RP Agata Kornhauser-Duda. Partnerem Głównym jest Województwo Małopolskie w ramach projektu „Wizytówki Małopolski”. Projekt dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.

Wydarzenie nie byłoby możliwe bez wsparcia sponsorów: Miasta Bochnia oraz Firm: Dan Dav, Mabuchi Motor, Stalprodukt SA., Galeri Rondo, Igloo, ATB, PSS Społem, Komputeria.eu, [email protected] Dominika i Bogdan Burscy, ATB Bochnia, Hotel i Gospoda Nad Rabą, Hotel Zalesie Bochnia, Regis Food, Mosir Bochnia, MDK, Da Grasso Bochnia, Kolor Plus Studio.

PODOBNE ARTYKUŁY

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia

listopad, 2022