R e k l a m a

Posłanka Urszula Rusecka zastępcą rzecznika PiS

-

Urszula Rusecka, posłanka z Wieliczki reprezentująca nasz okręg wyborczy, została zastępcą rzecznika partii i klubu Prawo i Sprawiedliwość. Informację przekazał w czwartek szef klubu PiS Ryszard Terlecki.

Roszady w klubie związane są z nominacją dotychczasowej rzeczniczki PiS Anity Czerwińskiej na wiceministra rodziny oraz pełnomocnika rządu ds. ekonomii społecznej. W czwartek Ryszard Terlecki poinformował, że prezes PiS Jarosław Kaczyński podjął decyzję, że dotychczasowy wicerzecznik Radosław Fogiel „będzie nadal rzecznikiem, będzie głównym rzecznikiem partii i klubu, natomiast jego zastępcą będzie poseł Urszula Rusecka”.

Fot. screen TVP Info

R. Terlecki zaznaczył, że ta decyzja jeszcze wymaga zatwierdzenia przez Prezydium Komitetu Politycznego PiS, ale dodał: – Pan prezes powiedział, że to raczej jest pewna zgoda, i jestem przekonany, że rzeczywiście tak będzie.

Urszula Rusecka w rozmowie z reporterką TVP Info skomentowała: – Chciałabym przede wszystkim bardzo podziękować za tą nominację panu prezesowi Jarosławowi Kaczyńskiemu. Dla mnie jest to ogromne wyzwanie. Zdaję sobie sprawę z dużej odpowiedzialności jaka na mnie ciąży, ale jestem osobą, która lubi wyzwania i po prostu „damy radę!” – tak jak Prawo i Sprawiedliwość daje radę od dwóch kadencji, to my również damy radę.

Reporterka TVP Info zapytała też: – Prawo i Sprawiedliwość rusza w Polskę, aby przekonywać wyborców do tego, aby zwyciężyć kolejne wybory. Oczywiście będzie pani towarzyszyć…?

– Będziemy towarzyszyć na szlaku i tak jak Prawo i Sprawiedliwość zawsze było blisko ludzi, blisko naszych wyborców, mieszkańców, blisko Polaków, jesteśmy partią wiarygodną, i tak jak do tej pory będziemy tak działać w tych naprawdę trudnych czasach – odparła Urszula Rusecka.

PODOBNE ARTYKUŁY

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia

grudzień, 2023