Dni Bochni 2022: Piknik Literacki w Tężni – ZDJĘCIA

-

W niedzielę w tężni solankowej na Plantach Salinarnych odbył się piknik literacki pod hasłem „Czytanie i Podróżowanie”. Organizatorzy przygotowali sporo atrakcji dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

W programie znalazły się m.in. gra terenowa, spektakle „Pinokio” oraz „Jaś i drzewo fasolowe” Teatru KRAK-ART, spotkanie z Maurycym Polaskim i występ Baśniowej Kapeli „Pomieszanie z poplątaniem”.

Dodatkowymi atrakcjami towarzyszącymi były: stoisko Szkoły Językowej „ENCJO!”; stoisko wymiany książek; czytelnia pod chmurką; namiot i zabawy „Dookoła Świata”; oryginalne tipi i rytuały indiańskie; animacje dla dzieci: malowanie twarzy, bańki mydlane, zamykanie w bańce, skręcane baloniki, gry i zabawy z animatorem; gry planszowe XXL; stoisko integracyjne polsko-ukraińskie dla dzieci i inne interesujące propozycje.

Piknik zrealizowany został przez Powiatową i Miejską Bibliotekę Publiczną w ramach projektu „Magia z czytania, siła z podróżowania” dofinansowanego przez Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

PODOBNE ARTYKUŁY

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia

wrzesień, 2023