Viki Gabor będzie gwiazdą Święta Gminy Trzciana – WIDEO

-

Władze Trzciany jeszcze oficjalnie nie pochwaliły się programem tegorocznego święta gminy, ale w kalendarzu koncertów Viki Gabor już widnieje data występu na południu powiatu bocheńskiego. 14-letnia wokalistka wystąpi tu 31 lipca o godz. 21:00.

Wiktoria Gabor objawiła się szerokiej publiczności w 2019 roku jako uczestniczka programu The Voice Kids, w którym doszła do finału i ostatecznie zajęła 2. miejsce. W tym samym roku została też reprezentantką Polski na Eurowizję Junior i wygrała wykonując w finale konkursu utwór „Superhero”.

Od tamtego czasu zwycięska kompozycja często puszczana jest w stacjach radiowych (na YouTube ma ponad 24 mln wyświetleń), ale jeszcze bardziej znanym hitem, w którym usłyszeć można Viki Gabor, jest utwór „Ramię w ramię” nagrany w duecie z Kayah (ponad 53 mln wyświetleń).

Popularność zdobywają też inne autorskie utwory młodej wokalistki np. „Getaway” (8,9 mln wyświetleń), „Afera” (6,5 mln wyświetleń), „Time” (5,4 mln wyświetleń), „Not gonna get it” (3,8 mln wyświetleń), „Forever And A Night” (1,8 mln wyświetleń) czy „Moonlight” (1 mln wyświetleń).

Koncert Viki Gabor na Święcie Gminy Trzciana zaplanowany jest na 31 lipca 2022.

PODOBNE ARTYKUŁY

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia

marzec, 2023