Wesołe miasteczko podczas Dni Niepołomic 2022 – jakie atrakcje?

-

Star flyer, speed maxx czy the king to jedne z atrakcji, jakie będą czekały w wesołym miasteczku na uczestników Dni Niepołomic 2022 (od piątku do niedzieli).

Jak w poprzednich edycjach święta miasta, karuzele rozłożą się na terenie obok plebanii. Każdy znajdzie tutaj atrakcję dla siebie, zarówno ci najmłodsi, młodzież, jak i dorośli. Niektóre z urządzeń są określane mianem ekstremalnych…

Wśród urządzeń, jakie pojawią się w tym roku będą między innymi:

  • Klasyczne młyńskie koło, zwane również diabelskim młynem. Jednostajnym ruchem gondole unoszą się zabierając pasażerów na wysokość aż 32 metrów! Z tej wysokości można podziwiać panoramę i zachwycać się widokami z innej perspektywy. Jest to jedyne w Polsce, objazdowe koło o takiej wysokości.
  • Speed Maxx to urządzenie dla osób, które nie boją się wysokości. Wysokie śmigło zamaszystym ruchem, energicznie unosi pasażerów ku górze. Na samym szczycie, poziom adrenaliny wzrośnie nawet u najbardziej odważnych.
  • Star Flyer – czyli karuzela łańcuchowa na wysokości. Pasażerowie będą mieli okazję do podziwiania panoramy całej okolicy z wysokości 30 metrów.
  • The King – to wahadło na pozór wyglądające jak niewinna huśtawka. Gdy platforma zaczyna się obniżać a wahadło wprawione zostanie w ruch rozpoczyna się niewiarygodna przygoda. Gwarantowane silne przeciążenia i szybkie zwroty akcji. Po zmroku zachwyca mnogością kolorowych żarówek. Zakres pracy to pełne 360 stopni, co sprawia, że jest to jedyne tego typu urządzenie w Polsce.

Zobacz: PROGRAM DNI NIEPOŁOMIC 2022

PODOBNE ARTYKUŁY

NAJNOWSZE

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia

lipiec, 2022

X