Pożegnanie dyrektora Jana Balickiego w ZS Nr 1 – ZDJĘCIA

-

Tegoroczne zakończenie roku szkolnego w Zespole Szkół Nr 1 było zupełnie inne niż w pozostałych szkołach średnich powiatu bocheńskiego. Uroczyste rozdanie świadectw i nagród połączone zostało z pożegnaniem Dyrektora Jana Balickiego przechodzącego na emeryturę.

Po krótkim programie artystycznym przygotowanym przez młodzież głos zabrał starosta Adam Korta, który odniósł się do sytuacji politycznej i ekonomicznej kraju oraz problemów z jakimi mierzyliśmy się w ostatnim roku. Następnie skierował podziękowania na ręce Dyrektora Jan Balickiego, za rzetelną pracę i wkład w rozwój szkoły. Wyrazem wdzięczności były kwiaty i obraz wręczony wraz z nagrodą za wyróżniającą pracę.

W dalszej kolejności wystąpiła Przewodnicząca Rady Powiatu i jednocześnie nauczycielka „Mechanika” – Bernadetta Gąsiorek, która przypomniała zebranym cały przebieg zatrudnienia i pełnione funkcje Dyrektora Balickiego.

Kolejno zabierali głos – przedstawiciele Rady Rodziców, uczniowie oraz nauczyciele. Wszyscy zgodnie życzyli Dyrektorowi spełniania marzeń, realizowania planów i podejmowania kolejnych wyzwań.

Zobacz też: Jan Balicki nie będzie już dyrektorem Zespołu Szkół Nr 1 w Bochni

PODOBNE ARTYKUŁY

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia

maj, 2023