R e k l a m a

Piknik z okazji jubileuszu Domu Pomocy Społecznej – ZDJĘCIA, WIDEO

-

W ogrodzie Domu Pomocy Społecznej w Bochni, zorganizowano Piknik Rodzinny z okazji Jubileuszu 30-lecia działalności Domu oraz 25-lecia Środowiskowego Domu Samopomocy w Bochni.

Uroczystość była okazją do spotkania się podopiecznych obu placówek ze swoimi rodzinami oraz przyjaciółmi. Spotkanie rozpoczęło się Mszą Świętą, którą przewodniczył ks. Proboszcz Ryszard Podstołowicz.

Na Pikniku nie zabrakło władz Powiatu: Adama Korty- Starosty Bocheńskiego,  Ryszarda Drożdżaka –  wicestarosty, Marka Rudnika  i Jerzego Błoniarza. Byli również obecni pracownicy Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Bochni oraz Siostry Dominikanki i Bracia Dominikanie, którzy wspierali placówkę podczas pandemii koronawirusa.

Nie zabrakło także występów w wykonaniu uczestników m.in. Środowiskowego Domu Samopomocy wraz z podopiecznymi DPS w Bochni, aktorów Teatru Artystokrackiego, animatorów oraz Zespołu Wiliband. W ramach wydarzenia odbyły się konkurencje sportowe oraz plener malarski.

Podczas spotkania panowała rodzinna, domowa atmosfera.  Na twarzach niejednego uczestnika popłynęły łzy wzruszenia. Organizatorzy dziękują wszystkim za udział w spotkaniu integracyjnym i osiągnięcia wspólnego celu jakim była dobra zabawa a przede wszystkim razem spędzonego czasu.

PODOBNE ARTYKUŁY

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia