R e k l a m a

Małopolski Festiwal Smaku wkrótce na Rynku w Bochni. Będzie też koncert Mateusza Ziółko

-

Na niedzielę 24 lipca zaplanowano bocheńską odsłonę Małopolskiego Festiwalu Smaku. W programie m.in. wspólne gotowanie z Andrzejem Polanem i występ Mateusza Ziółko.

O Małopolskim Festiwalu Smaku w Bochni poinformowaliśmy już dziś w kontekście nadzwyczajnej sesji rady miasta, która w czwartek ma podjąć decyzję o wyrażeniu zgody na przyłączenie się Bochni w roli partnera imprezy (województwo ma wyłożyć 30 tys. zł, a Bochnia dopłacić ok. 20 tys. zł). Link do naszej publikacji – TUTAJ.

Impreza 24 lipca ma potrwać od 12:00 do 20:00. W programie przewidziano m.in. wspólne gotowanie pod okiem Andrzeja Polana (znany kucharz, restaurator, autor książki „Doradca Smaku 3”), degustacje potraw i wyrobów tradycyjnych, prezentacje producentów ekologicznej żywności, gry i zabawy dla dzieci, a na finał na scenie ma wystąpić Mateusz Ziółko.

Data organizacji Małopolskiego Festiwalu Smaku w Bochni zbiegnie się z dniem św. Kingi.

Na 24 lipca zaplanowano również oficjalne otwarcie zrewitalizowanego Rynku.


Mateusz Ziółko ma na koncie m.in. finał pierwszej edycji „Mam Talent!” w 2008 roku (zajął 4. miejsce), półfinał polsatowskiego „Must Be The Music” (2012) i wreszcie zwycięstwo w 3. edycji programu TVP2 „The Voice of Poland” (2013).

Ciekawostka: w 2016 roku do serwisu YouTube trafił teledysk do piosenki „W płomieniach”, do którego zdjęcia nakręcono m.in. w altanie na Plantach Salinarnych w Bochni. Klip ma obecnie ponad 72 mln wyświetleń.

PODOBNE ARTYKUŁY

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia

Bieżący miesiąc