R e k l a m a

Roksana Węgiel w gminie Bochnia. 14-letnia gwiazda zaśpiewa w Majkowicach

-

Zwyciężczyni I edycji The Voice Kids oraz dziecięcej Eurowizji – Roksana Węgiel, będzie gwiazdą Gminnego Dnia Dziecka w Majkowicach. Wystąpi tam 1 czerwca.

Utwór „Anyone I want to be”, którym 14-latka wygrała Junior Eurowizję stał się hitem stacji radiowych. Trudno chyba znaleźć kogoś, kto się z nim nie zetknął.

W kwietniu o Roksanie Węgiel znów zrobiło się głośno, ale z innego powodu. Angielski tekst jej nowego singla „Lay Low” przez wielu uznawany jest za dwuznaczny, sam klip też wzbudził kontrowersje ze względu na odczytywane podobnie, erotyczne zabarwienie.

Sama Roxie (bo nastolatka występuje już pod takim pseudonimem) do całego zamieszania odniosła się na Instagramie:

https://www.instagram.com/p/BwXlKw-Bk4v/?utm_source=ig_web_copy_link

Z kolei w wywiadzie dla „Party” podsumowała: – Wielu osobom nie podoba się to, że się zmieniłam. Ludzie poznali mnie, jak miałam 12 lat, podczas „Voice’a”. Wtedy wyglądałam w ogóle inaczej, a to jest taki okres, którym człowiek się najbardziej zmienia, jeśli chodzi o takie fizyczne zmiany. Nie potrafię tego za bardzo zrozumieć, ale ogólnie to [hejt – przyp. red.] spływa.

Tak czy inaczej, po niespełna miesiącu w serwisie YouTube, „Lay Low” ma ponad 6 milionów wyświetleń.

Piosenka „Lay Low” zapowiada debiutancki album Roksany Węgiel, który ukaże się 7 czerwca, czyli kilka dni po występie w Majkowicach. Znajdą się na nim również wcześniejsze single „Obiecuję”, „Żyj” czy „Anyone I Want To Be”.

PODOBNE ARTYKUŁY

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia

Bieżący miesiąc