W sobotę warsztaty „Z Salvadorem Dali tworzymy swoje sny”

-

W sobotę 23 lipca kolejne wydarzenie z cyklu „Artystycznie o Bochni”. W godzinach 16:00-18:00 na terenie tężni solankowej przy Plantach Salinarnych odbędzie się spotkanie „Z Salvadorem Dali tworzymy swoje sny”.

– „Mając sześć lat chciałem zostać kucharzem. Gdy ukończyłem siedem – Napoleonem. W wieku dojrzałym moją największą ambicją było zostać Dalim…” – Salvador Dali.

Organizowane przez Fundację Pomocy Osobom Niepełnosprawnym oraz Dzieciom i Młodzieży AUXILIUM warsztaty „Z Salvadorem Dali tworzymy swoje sny” mają charakter twórczy. Uczestnicy spotkają się z Salvadorem Dali, dzięki jego twórczości będą zaglądać w swoje sny.

W pracach wykorzystana zostanie kreatywność i wyobraźnia dzieci przy wsparciu rodziców. Dzieci będą miały do dyspozycji materiały różniące się kolorami, fakturą, wielkością, by móc stworzyć sny marzeń. Do działań twórczych posłużą różnorodne materiały plastyczne: kartony tekturowe, drewno, papiery kolorowe, sznurki, bibuły, taśmy kolorowe, plastelina, balony, pisaki, kredki.

Organizatorzy zapraszają całe rodziny, dzieci, młodzież, rodziców, seniorów. Wstęp wolny!

Wydarzenie jest sfinansowane ze środków Miasta Bochnia. Współorganizatorem i koordynatorem cyklu „Kulturalna od-nowa” jest Wydział Promocji i Rozwoju Miasta Bochnia.

PODOBNE ARTYKUŁY

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia

marzec, 2023