R e k l a m a

Jarosław Potasz szefem działu rozwoju produkcji w TVN Warner Bros. Discovery

-

Grupa TVN Warner Bros. Discovery ogłosiła zmiany w strukturze pionu programowego po odejściu z firmy Edwarda Miszczaka. Ważne stanowisko obejmie Jarosław Potasz z Bochni, awansuje też pochodząca z Dobczyc Lidia Kazen.

W oficjalnym komunikacie poinformowano, że zmiany w strukturze firmy „wynikają ze zmiany podejścia do organizacji produkcji treści oraz nowej filozofii zarządzania programami i kanałami w grupie”.

Jarosław Potasz był dotąd dyrektorem Departamentu Produkcji TVN – teraz obejmie stanowisko Group Vice President Studios & Productions. Będzie odpowiadał za całościowy nadzór nad produkcją wszystkich form telewizyjnych poza programami informacyjnymi, zarówno na rynek lokalny, jak i zagranicę. Będą mu podlegać produkcje realizowane w Warszawie oraz w ośrodkach regionalnych. W swojej roli Potasz będzie nadzorował także dział rozwoju produkcji, w tym wykorzystanie nowoczesnych technologii dla celów realizacji programów telewizyjnych.

Wspomniana Lidia Kazen obejmie natomiast nowo utworzone stanowisko Dyrektor Kanału TVN. Kazen była dotychczas Dyrektor Programową TTV i Playera. – Za alternatywne i odważne podejście do ramówki, zarówno kanał TTV, jak i Playera docenili widzowie oraz krytycy – czytamy w komunikacie.

Fot. materiały TVN Warner Bros. Discovery

Jednocześnie poinformowano, że za działania i operacje programowe w grupie będzie odpowiadał Bogdan Czaja, w roli Group Vice President Programming & Operations. Bogdan Czaja, który jest absolwentem bocheńskiego liceum, dotychczas pełnił funkcję zastępcy Dyrektora Programowego TVN. Na nowym stanowisku będzie odpowiedzialny za strategię programową i operacje kanałowe dla całego portfolio TVN Warner Bros. Discovery z wyłączeniem części newsowej.

Fot. materiały TVN Warner Bros. Discovery

PODOBNE ARTYKUŁY

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia