„Artystycznie o Bochni”. W sobotę warsztaty plastyczne na Rynku

-

W sobotę 30 lipca w godz. 17:00-19:00 na Rynku w Bochni odbędzie się kolejne wydarzenie z cyklu „Artystycznie o Bochni”, którym organizatorem jest Fundacja Pomocy Osobom Niepełnosprawnym oraz Dzieciom i Młodzieży AUXILIUM.

Zaplanowane na sobotę warsztaty będą miały charakter twórczy – uczestnicy stworzą makietę Bochni. Dzieci wraz z rodzicami będą budować, planować, kolorować, łączyć, składać, a przede wszystkim planować swoje miasto.

W pracach wykorzystamy kreatywność i wyobraźnię dzieci przy wsparciu rodziców. Dzieci będą miały do dyspozycji materiały różniące się kolorami, fakturą, wielkością, by móc stworzyć prace marzeń. Do działań twórczych posłużą także materiały plastyczne: kartony tekturowe, drewno, papiery kolorowe, sznurki, bibuły, taśmy kolorowe, plastelina. Zapraszamy całe rodziny, dzieci, młodzież, rodziców, seniorów. Spędźmy sobotnie popołudnie razem – wstęp wolny! – zachęcają organizatorzy.

Wydarzenie jest sfinansowane ze środków Miasta Bochnia. Współorganizatorem i koordynatorem cyklu „Kulturalna od-nowa” jest Wydział Promocji i Rozwoju Miasta Bochnia.

UWAGA! Ze względu na niekorzystne prognozy pogody wydarzenie zostaje przeniesione do Centrum Informacji Turystycznej na Plantach (ul. Oracka 4) i odbędzie się w godz. 15-17.

PODOBNE ARTYKUŁY

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia

grudzień, 2022