Futsal. Kevin Kollár dołącza do BSFu

-

Jednym z dwóch nowych zagranicznych zawodników, którzy dołączyli do klubu z Bochni przed debiutem zespołu BSF w ekstraklasie, jest Kevin Kollár. Działacze dozują napięcie i drugiego gracza mamy poznać niebawem…

Były zawodnik Red Devils Chojnice związał się z klubem dwuletnim kontraktem. Mimo młodego wieku Kollár to doświadczony zawodnik. 19-latek na najwyższym poziomie futsalowym w Polsce rozegrał 41 spotkań i udało mu się zdobyć nawet dwie bramki. Wybierany był również jako najlepszy bramkarz kolejki za swoje świetne interwencje, które ratowały zespół przed stratą gola.

Kevin ma za sobą również występy w młodzieżowych reprezentacjach Słowacji, zarówno w kadrze do lat 19, jak i do lat 21. W 2019 roku został wybrany futsalowym odkryciem roku. Swoją karierę na najwyższym poziomie rozpoczął już w wieku 16 lat. Z zespołem Futsal Team Levice zajął 7. miejsce, po czym zmienił klub na MIBA Banska Bystrica. Z drugim klubem zdecydowanie lepiej już sobie poradził, ponieważ zajęli 3. miejsce na koniec sezonu. Od dwóch lat reprezentował barwy Red Devils Chojnice.

PODOBNE ARTYKUŁY

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia

maj, 2023