Bochnia. Rusza piątkowe granie w Ciachomanii 

-

Sierpniowe piątkowe wieczory pod znakiem muzyki i śpiewu w Ciachomanii. Kawiarnia zlokalizowana w przy Rynku w Galerii Bocheńskiej serdecznie zaprasza na piątkowe występy na żywo. W każdy  sierpniowy piątek w Ciachomanii rozbrzmiewać będą akustyczne dźwięki, które na pewno umilą  niejedno spotkanie.

Z tej okazji Ciachomania wprowadza specjalną ofertę na Piwo i słone przekąski,  między innymi nachosy, orzeszki, paluszki, bo kto nie lubi pochrupać.  

Sierpniowymi artystami są: 

Bogusz, a dokładniej Jarosław Bogusz to muzyk, gitarzysta i artysta, pochodzący z Bochni który zagrał  już ok. 200 gigów. Jego muzyczne poczynania zaczęły się od udziału w brazylijskim zespole Tribute band Red Hot Chili Peppers. W roku 2012 wraz z zespołem podróżował i koncertował w Brazylii ponad pół roku zdobywając doświadczenie. Odbył tam blisko 60 koncertów. Po powrocie do Polski zaczął pisać i komponować własne utwory, jak sam się zarzekał głównie dla swojej satysfakcji. W 2015 roku Bogusz zaprosił do współpracy Katarzynę Gałkowską, z którą nagrał 5 klimatycznych utworów wchodzących w skład projektu Kayte. Wspólnie występowali m. in na Sofar Kraków, gdzie zajęli III miejsce na Międzynarodowych Konfrontacjach muzycznych. Artysta niedawno wydał swój  debiutancki album zatytułowany „Help from stars”. 

Paulina Duet – Wokalistka oraz gitarzysta zespołu „Ospa” składającego się z pasjonatów muzycznych, koncertujący od wielu lat. Zespół prężnie działa i wciąż koncertuje w lokalach na terenie Polski, Weterani Otwartej sceny Galerii Kazimierz. Specjalnie dla klientów Ciachomanii przygotowali repertuar w wersji akustycznej. 

Koncerty odbędą się w następującym porządku (zawsze w piątki)

05.08 godzina 19  

Bogusz  

12.08 godz.19 

Bogusz 

19.08 godz. 19 

Paulina 

26.08 godz. 19 

Paulina 


Godziny otwarcia lokalu w związku z koncertami zostają wydłużone i lokal będzie działał od 9-22.30.

PODOBNE ARTYKUŁY

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia

grudzień, 2022