Niepołomice. W weekend KraftFest i browary rzemieślnicze

-

Małopolskie Centrum Dźwięku i Słowa zaprasza na Letni Weekend Retro, czyli KraftFest 2022! W tym roku KraftFest obejmie dwa dni, a w programie znajdziemy między innymi prezentacje browarów rzemieślniczych oraz klimatyczny koncert plenerowy.

W tym roku na scenie plenerowej wystąpi Lazy Swing Band – młody zespół, którego pasją jest muzyka i kultura swingowa. Podczas Festiwalu usłyszymy muzykę lat 30. i 40. rodem z amerykańskich ball roomów.

W programie między innymi:

  • Browary rzemieślnicze
  • Klimatyczny koncert plenerowy zespołu Lazy Swing Band
  • Prelekcje na temat piwa i piwowarstwa
  • Animacje dla dzieci
  • Foodtrucki
  • Perełki motoryzacji z udziałem Krakowskich Klasyków Nocą

W czasie KraftFestu odbędą się prelekcje na temat piwa i piwowarstwa; a także atrakcje dla młodszych uczestników. Na dzieciaki czekać będą wielkie edukacyjne gry planszowe, w tym te znane ze szkolnych podwórek.

Podczas obu dni KraftFestu odbędzie się zlot perełek motoryzacji, dzięki obecności uczestników Krakowskich Klasyków Nocą. Samochody retro będą zarówno atrakcją dla starszych jak i młodszych. Nie zabraknie też tego co bardzo ważne, czyli dobrego jedzenia (foodtrucki z licznymi wspaniałościami).

Celem niepołomickiego KraftFestu jest promocja lokalnych produktów i miejscowych producentów a także stworzenie warunków do integracji mieszkańców Gminy i okolic przy znakomitej muzyce i innych atrakcjach.

Zapraszamy serdecznie 6-7 sierpnia 2022. Zaczynamy w oba dni o godz. 12:00. Wstęp  wolny!

PODOBNE ARTYKUŁY

NAJNOWSZE

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia

sierpień, 2022

X