Kulturalna od-nowa: W sobotę wystawa performance LAND ART

-

Fundacja Pomocy Osobom Niepełnosprawnym oraz Dzieciom i Młodzieży AUXILIUM zaprasza na ostatnie już wydarzenie z cyklu „Artystycznie o Bochni”, które odbędzie się w sobotę 20 sierpnia w godzinach 17:00-19:00 w ciągach pieszych przy ul. Solnej i Sutoris.

Tym razem wspólnie przygotujemy wystawę performance LAND ART. Zaplanowana na sobotę wystawa performance to ostatnie już letnie wydarzenie przeznaczone dla dzieci młodzieży i dorosłych. Zapraszamy do udziału, by spędzić to popołudnie razem, tworząc ciekawe, innowacyjne kompozycje przy szybie Sutoris. Spotkanie będzie miało charakter twórczy, wspólnie stworzymy prace na wystawę. Niech ten wspólnie spędzony czas pobudzi naszą kreatywność, pomysłowość, poczujmy radość tworzenia. Zapraszamy całe rodziny, dzieci, młodzież, rodziców, seniorów. Spędźmy sobotnie popołudnie razem – wstęp wolny! – zachęcają organizatorzy.

Wydarzenie jest sfinansowane ze środków Miasta Bochnia. Współorganizatorem i koordynatorem cyklu „Kulturalna od-nowa” jest Wydział Promocji i Rozwoju Miasta Bochnia.

PODOBNE ARTYKUŁY

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia

luty, 2023