Rozpocznij weekend z Ciachomanią

Sierpniowe piątkowe wieczory pod znakiem muzyki i śpiewu w Ciachomanii trwają w najlepsze. Kawiarnia zlokalizowana w centrum rynku, w Galerii Bocheńskiej, serdecznie zaprasza na kolejne Piątkowe Granie. W tym tygodniu (19.08) swoją muzyką uraczą nas przedstawiciele zespołu IMPRA BAND w składzie Radosław Brydniak – wokal, pianino oraz Dawid Pilch – saksofon.

Z tej okazji Ciachomania wprowadza specjalną ofertę na piwo i słone przekąski m.in. nachosy, orzeszki, paluszki, bo kto nie lubi pochrupać.

Zespół Impra Band składa się z prawdziwych pasjonatów muzycznych co potwierdza ich staż na rynku muzycznym grając na różnorakich imprezach okolicznościowych. Panowie zaprezentują się w autorskich utworach, lecz w trakcie występu nie zabraknie ulubionych hitów w autorskich aranżacjach.

W przyszłym tygodniu (26.08) na naszej scenie będziemy gościć Paulinę i Łukasza akustycznie. Wokalistka oraz gitarzysta zespołu „Ospa” składającego się z pasjonatów muzycznych, koncertujący od wielu lat. Zespół prężnie działa i wciąż koncertuje w lokalach na terenie Polski, weterani Otwartej sceny Galerii Kazimierz. Specjalnie dla klientów Ciachomanii przygotowali repertuar w wersji akustycznej.

19.08 godz. 19:00
Impra Band

26.08 godz. 19:00
Paulina i Łukasz akustycznie

Godziny otwarcia lokalu w związku z koncertami zostają wydłużone i lokal będzie działał od 9:00 do 22:30. Serdecznie zapraszamy!

Najnowsze materiały Partnerów