Rynek w Bochni. W sobotę Cosmic Sound na zakończenie cyklu Kulturalna od-nowa – WIDEO

-

Przed nami ostatnia tegoroczna odsłona cyklu „Kulturalna od-nowa”. W sobotę, 27 sierpnia na bocheńskim Rynku odbędzie się wyjątkowy koncert tria muzycznego Cosmic Sound. 

Na zakończenie wakacyjnego cyklu wydarzeń na zrewitalizowanych przestrzeniach miasta zaprezentują się trzy polskie instrumentalistki, absolwentki Akademii Muzycznej w Krakowie, Łodzi, we Wrocławiu i Uniwersytetu Fryderyka Chopina w Warszawie. Dziewczyny połączyła przyjaźń, podczas nagrań do programu „Jaka to melodia?”. Postanowiły wykorzystać swoją wybuchową mieszankę osobowości, aby stworzyć coś niepowtarzalnego. 

Cosmic Sound to artystki, które nie boją się wyzwań. Każda z nich ma na koncie setki koncertów w kraju, jak i za granicą. Jeśli chodzi o repertuar trio tworzy i wykonuje zarówno muzykę tła, jak i mocne brzmienie z wykorzystaniem instrumentów klasycznych oraz skrzypiec i wiolonczeli elektrycznej.

Organizatorem tego wydarzenia jest Stowarzyszenie Wspierania Inicjatyw Społecznych „Damy Radę”.Cykl „Kulturalna od-nowa” sfinansowany jest ze środków Miasta Bochnia. Współorganizatorem i koordynatorem przedsięwzięć jest Wydział Promocji i Rozwoju Miasta.

PODOBNE ARTYKUŁY

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia

luty, 2023